COPYRIGHT © 2017

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
logo
logo

POMOC I FAQ DASCOIN

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

DasCoin w pigułce czyli kompleksowa pomoc i wiedza o DasCoin (NetLeaders).

Jestem po to, żeby pomagać w każdej sytuacji. Liczy się świadomość społeczności, a nie tylko kupno licencji DasCoin.

Żeby zostać "Kompetentnym Ekspertem" w danej dziedzinie potrzeba poświęcić wiele swojego cennego czasu na zdobycie określonej wiedzy. Natomiast wiedza bierze się z doświadczenia i to właśnie ciągły rozwój pozwala osiągać najlepsze wyniki. Najważniejszym wykorzystaniem wiedzy jest móc ją przekazać i właśnie dlatego stworzyłem miejsce określane według mnie jako "Vademecum DasCoin". Wszystkie pytania oraz odpowiedzi są uporządkowane, wiarygodne i na bieżąco aktualizowane. Znajdziesz tutaj niezbędne pojęcia dotyczące NetLeaders, DasCoin i ogólnie kryptowalut.

Od dziś będziesz bliżej stania się "Ekspertem DasCoin" - Giełda, "WebWallet" czy "Validator" już nie będą Ci obce.

Czym jest kryptowaluta?

Kryptowaluta (rzadziej używane określenie "waluta kryptograficzna") jest to rozproszony system księgowy, bazujący na kryptografii i przechowujący informację o stanie posiadania w umownych jednostkach. Mówiąc prostszym językiem, jest to "cyfrowa" waluta niepodlegająca bankom oraz innym instytucjom. Każda kryptowaluta ma określoną liczbę "wykopanych" (wydobytych) "monet", więc nie występuje tu zjawisko inflacji czy deflacji. Różni się od tradycyjnego pieniądza tym, że nie ma postaci fizycznej.

Jakie są zalety kryptowalut?

Kryptowaluty są praktycznie niezależne od rządów i banków, bo ich wartość kreuje społeczność - głównie poprzez popyt i podaż. Kryptowaluty bazują na kryptografii oraz na regułach matematycznych, dzięki czemu są w pełni bezpieczne. W większości kryptowalut, ich ilość jest z góry określona (są wyjątki np. Ripple), przez co kryptowaluta jest w zasadzie odporna na inflację. Nie można "dodrukować" kryptowalut. A jak wiadomo, przy stałej podaży i przy wzroście popytu, cena danego dobra naturalnie rośnie. Kryptowaluty są zwykle przesyłane w czasie niemal rzeczywistym, od kilku sekund do kilkudziesięciu minut, w zależności od stopnia zaawansowania technologii. Koszty przesyłania, nawet globalnie są znikome.

Czym jest pieniądz fiducjarny (waluta "FIAT")?

Pieniądz fiducjarny jest to waluta niemająca oparcia w dobrach materialnych (jak np. kruszce), której wartość ma źródło z reguły w dekretowanym prawnie monopolu w wykorzystaniu go na danym obszarze jako legalny środek płatniczy oraz na popycie generowanym przez instytucje państwowe, głównie przez pobór podatków. Pieniądzem fiducjarnym są powszechne waluty, którymi płacimy na co dzień. Wartość pieniądza fiducjarnego opiera się na zaufaniu do emitenta.

Ile punktów płatności kryptowalut znajduje się na świecie?

Abyś mógł zobaczyć rozproszenie punktów płatności kryptowalut na świecie przejdź do strony internetowej pod adresem: http://coinmap.org/welcome/.

Czy kryptowaluty nie są zagrożeniem dla rządów czy instytucji finansowych?

Kryptowaluty, które nie współpracują z rządami czy instytucjami finansowymi mogą stanowić problem i po czasie mogą być wprowadzane regulacje niekorzystne dla nich.

Czy DasCoin jest zagrożeniem dla rządów czy instytucji finansowych?

DasCoin to kryptowaluta, która nie rywalizuje z rządami czy instytucjami finansowymi. DasCoin jest nieanonimowy w transakcjach dlatego rząd czy instytucje finansowe mają "wgląd" do nich i nie stanowi to problemu w późniejszym czasie.

Czym jest klucz prywatny i publiczny?

Klucz prywatny jak i klucz publiczny to ciąg znaków szyfrowanych, które stanowią pewnego rodzaju "hasło".

Poniżej przedstawiam techniczne definicje.

Klucz prywatny:
Alfanumeryczny ciąg znaków, trzymany w tajemnicy przez użytkownika i służący do podpisania transakcji cyfrowej na podstawie klucza publicznego.

Klucz publiczny:
Alfanumeryczny ciąg znaków. Klucz publiczny wywodzi się z klucza prywatnego za sprawą multiplikacji krzywych eliptycznych. Na podstawie klucza publicznego tworzony jest adres.

Czym różni się klucz prywatny od publicznego?

Klucz prywatny od publicznego różni się tym, że klucz prywatny jest indywidualnym "hasłem" którego pod żadnym pozorem nie można udostępniać osobom trzecim. Natomiast klucz publiczny jest "hasłem" które służy do publicznego publikowania w celu np. przesyłu środków na portfel.

Co jeśli zgubię klucz prywatny, czy mogę go odzyskać?

Jeśli zgubisz klucz prywatny to nie odzyskasz już swoich środków na portfelu. Nie ma nigdzie zapisanej kopii zapasowej. Pamiętaj żeby ten klucz przechowywać w bezpiecznym miejscu i pod żadnym pozorem nikomu nie udostępniać.

Czym jest "koparka" do "wykopywania" (wydobywania) kryptowalut i w jaki sposób mogę ją zdobyć?

"Koparka" jest to po prostu "komputer" (serwer) służący do "wykopywania" (wydobywania) danej kryptowaluty. Masz trzy możliwości zdobycia takiej "koparki". Inwestujesz pieniądze w proces "kopania" (wydobywania) kryptowalut w istniejące już "koparki". Kupujesz gotową "koparkę" lub tworzysz ją samodzielnie.

Co oznacza "wykopywanie" (wydobywanie) kryptowalut?

"Wykopywanie" (wydobywanie) kryptowalut oznacza rozwiązywanie zadań matematycznych i sprawdzanie zgodności stanu portfeli przez komputery (serwery). Pierwszy komputer (serwer), który to zrobi, otrzymuje nagrodę w postaci "coin'ów" czyli "monet" do podziału.

Jakie wyróżniamy metody "wykopywania" (wydobywania) kryptowalut?

Wyróżniamy wiele metod "wykopywania" (wydobywania). Najczęściej wykorzystywane metody "wykopywania" (wydobywania) kryptowalut to: "Proof of Work" i "Proof of Stake". Pierwsza z nich to wydobywanie kryptowaluty za pośrednictwem potężnych mocy obliczeniowych i potężnego poboru prądu, jakie potrzebują "komputery". Z kolei "Proof of Stake" to metoda oparta na "coin'ach" ("monetach"), które posiada dana osoba, a które są "zamrożone" na "komputerze" i dzięki temu owe "coin'y" ("monety") się pomnażają. Rewolucją w dziedzinie "wykopywania" (wydobywania) jest metoda "Proof of Value" (zamiennie "Proof of Resources") czyli wykorzystanie "Proof of Work" oraz "Proof of Stake" jednocześnie. W tym wypadku "coin'y" ("monety") są "wybijane".

"Proof of Work" w skrócie "PoW" (dowód pracy) - wykorzystanie do produkcji "hardware" (sprzętu) czyli zachodzi tutaj zjawisko dostarczania mocy "komputera".
"Proof of Stake" w skrócie "PoS" (dowód posiadania) - wykorzystanie do produkcji "hardware" (sprzętu) czyli zachodzi tutaj zjawisko odciążania mocy "komputera".
"Proof of Value" w skrócie "PoV" (dowód wartości, hybrydowość) - wykorzystanie do produkcji "software" (oprogramowania).
"Proof of Resources" w skrócie "PoR" (dowód zasobów) - wykorzystanie do produkcji "hardware" (sprzętu).

Jaką metodą "wykopywany" (wydobywany) jest DasCoin?

DasCoin "wykopywany" (wydobywany) jest metodą "Proof of Value" (zamiennie "Proof of Resources"), gdzie zasobami są "cykle", natomiast wartością waluta euro (€) jaką płacimy w ramach licencji. "Cykle" te są wcześniej obliczane i podlegają procesowi "mining'u" (kopania), natomiast już sam proces dystrybucji DasCoin nazywa się "minting'iem" (biciem). Można w pewnym uproszczeniu przyjąć, że metoda "PoV" jest połączeniem i pochodną obu znanych wcześniej metod - "Proof of Work" oraz "Proof of Stake". W skrócie oznacza to, że kupujesz licencję na oprogramowanie, które "wykopuje" (wydobywa) dla Ciebie "monety".

Po czym poznać, że dana kryptowaluta rzeczywiście jest kryptowalutą?

Aby poznać, że kryptowaluta rzeczywiście jest kryptowalutą musi zostać ujawniony cały "kod kryptograficzny" w "BlockChain" oraz "White Paper", które tworzą wspólnie cały mózg i serce kryptowaluty.

Na co zwrócić uwagę przy inwestycji w kryptowaluty?

Przede wszystkim zwróć uwagę, czy rzeczywiście inwestujesz w kryptowalutę, a nie w coś, co ja przypomina. Warto wiedzieć, jak zaawansowany technologicznie jest "BlockChain" danej kryptowaluty, a także "White Paper", czyli dokument zawierający całą specyfikację techniczną kryptowaluty. Jeżeli zależy nam na szybkim obrocie kryptowalutą, ważne jest, żeby była dostępna na giełdzie zewnętrznej, dzięki czemu będziemy mogli "spieniężyć" swoje monety i zamienić je na inne kryptowaluty lub walutę tradycyjną. Po sukcesie BitCoin na rynku zrobił się boom na kryptowaluty. Obecnie jest ich około tysiąc. Niestety, dużo firm wykorzystuje sukces BitCoin i niewiedzę ludzi na jego temat, tworząc projekty, które z założenia mają przynieść zysk tylko jego twórcom. Warto więc dobrze sprawdzić dany projekt i jeśli stoi za nim konkretna technologia, plan wykorzystania, innowacyjność i nowoczesność, to z pewnością można jej się przyjrzeć bliżej. Nie warto natomiast inwestować w kryptowaluty, które powstały bez większego celu. Alternatywą może być również inwestycja w kryptowaluty, które są w fazie "ICO".

Czym jest "BlockChain"?

"BlockChain" jest to "łańcuch bloków" służy do przechowywania i przesyłania informacji o transakcjach zawartych w "Internecie", które ułożone są w postaci następujących po sobie "bloków" danych. Jeden blok zawiera informacje o określonej liczbie transakcji, po jego nasyceniu informacjami, tworzy się kolejny "blok" danych, a za nim kolejny i następny, tworząc swojego rodzaju "łańcuch". W "łańcuchu" średnio co 10 minut pojawia się nowy "blok", w którym mogą być przesyłane informacje o różnych transakcjach, np. handlowych, stanów własności, udziałów, akcji, sprzedaży, kupna wytworzeniu energii elektrycznej, kupnie lub sprzedaży walut, w tym kryptowalut, czyli walut elektronicznych. Wygląda to mniej więcej tak: Ja... Ja idę... Ja idę do... Ja idę do domu... Ja idę do domu wieczorem...

Jakie wyróżniamy rodzaje "BlockChain"?

Oto jakie wyróżniamy rodzaje "BlockChain":

"BlockChain" publiczny: "łańcuch" jest dostępny publicznie, kto zechce może przejrzeć wszystkie dokonane w nim transakcje i każdy ma możliwość uczestniczenia w procesie decyzyjnym ("consensus process"), czyli procesie wybierania które "bloki" zostaną dodane do "łańcucha" i ustalania jego aktualnego stanu. Jako substytut scentralizowanego lub pseudo-scentralizowanego zaufania, "BlockChain" publiczny zabezpiecza "kryptoekonomia" taka jak "Proof of Work" czy "Proof of Stake", działająca zgodnie z ogólną zasadą, że moc wpływu jednostki na proces budowania "łańcucha" jest wprost proporcjonalna do ilości mocy obliczeniowej jaką dostarcza w stosunku do reszty sieci. Takie "łańcuchy" uznawane są za "całkowicie zdecentralizowane".

"BlockChain" konsorcjalny: w tym przypadku proces decyzyjny kontrolowany jest przez z góry ustaloną grupę członków. Wyobraźmy sobie np. konsorcjum 15 instytucji finansowych - każda z nich zarządza jednym nodem, z których minimum 10 musi podpisać "blok" aby został on dodany do wspólnego "łańcucha". Odczyt "łańcucha" może być dostępny publicznie lub ograniczony do członków tej grupy. Istnieją też rozwiązania hybrydowe, w których korzenie "Hash" są dostępne publicznie wraz z API które pozwala osobom spoza konsorcjum na wysłanie ograniczonej liczby zapytań i w odpowiedzi uzyskanie dowodów kryptograficznych z pewnych części "łańcucha". Takie "łańcuchy" mogą być uznawane za "częściowo zdecentralizowane".

"BlockChain" prywatny: całkowicie uprywatniony "BlockChain", w którym uprawnienia do zapisu ograniczone są do jednej centralnej jednostki. Uprawnienia odczytu mogę być dostępne publicznie lub w dowolnym stopniu ograniczane. Możliwe zastosowania obejmują zarządzanie, przeglądanie itp. bazy danych wewnątrz jednej firmy, tak więc publiczny dostęp do odczytu może nie być konieczny w bardzo wielu przypadkach, w pozostałych jednak możliwość publicznej kontroli jest pożądana.

Jaki jest najlepszy "BlockChain"?

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż każdy "BlockChain" ma swoje zastosowanie i pełni określoną funkcję.

Jakiego rodzaju "BlockChain" wykorzystuje DasCoin?

DasCoin wykorzystuje "BlockChain" konsorcjalny. Jest on niezbędny do tego aby DasCoin został powszechnie użytkową kryptowalutą na świecie.

Jak działa "BlockChain"?

Istotą "BlockChain" jest utrzymanie wspólnej i zbiorowej księgi rachunkowej transakcji, w postaci cyfrowej, rozproszonej po całej sieci, w takich samych kopiach. Technologia ta opiera się na sieci "peer-to-peer" (P2P) bez centralnych komputerów, systemów zarządzających i weryfikujących transakcje. Każdy komputer w sieci może brać udział w przesyłaniu i uwierzytelnianiu transakcji. W przypadku "BlockChain" będą to "bloki" w ramach księgi transakcji. Księga jest otwarta dla wszystkich, ale w pełni zabezpieczona przed niepowołanym dostępem przez skomplikowane narzędzia kryptograficzne. Użytkownik ma wgląd tylko w swoje transakcje. Dzięki temu zapisowi, transakcje są publiczne, ale dostępne tylko w ramach praw dostępu dla danego użytkownika i całą ich historię, od samego początku istnienia "BlockChain" aż po dziś dzień, można przejrzeć i zweryfikować.

Do czego służy "BlockChain"?

Obecnie "BlockChain" może być wykorzystywany do obsługi różnorakich transakcji (handel, waluty, akcji, udziały, rynek energii elektrycznej), ale trwają prace nad wykorzystaniem "łańcucha bloków", jako księgi rachunkowej w bankowości, systemie uwierzytelniania dokumentów, podpisu cyfrowego w administracji państwowej i zapisu notarialnego. Wszystkie te transakcje mogą odbywać się poza funkcjonującym od wieków systemem - bez udziału instytucji zaufania publicznego, bezpośrednio pomiędzy stronami transakcji. W "blokach" danych w sieci "BlockChain" można przechowywać dowolne typy transakcji. Jednym za zastosowań są kryptowaluty np. BitCoin. O ile przyszłość samego BitCoin stoi pod znakiem zapytania, o tyle "BlockChain", jako technologia i platforma transakcyjna, znalazł uznanie w wielu branżach, m.in. finansowej, energetycznej czy handlu.

Czy "BlockChain" jest bezpieczny?

"Łańcucha bloków" jako księgi rachunkowej transakcji przy obecnej technologii i mocy obliczeniowej komputerów nie da się podrobić. Szacuje się, że do złamania sieci "BlockChain" potrzebna jest moc obliczeniowa równa połowie "Internetu". Niemniej wprowadzenie "komputerów kwantowych" będzie wymagało wdrożenia nowych zabezpieczeń kryptograficznych. Transakcje w "BlockChain" zapisane w "łańcuchu bloków" są nieodwracalne. Próba zmiany jednego bloku pociąga za sobą zmianę całego następującego po nim "łańcucha bloków". W przypadku, gdy ktoś będzie próbował oszukać, zmienić lub wprowadzić nieautoryzowaną transakcję, węzły "BlockChain" w procesie weryfikacji i uzgadniania odkryją, że w jednej z kopii księgi występuje transakcja niezgodna z zapisami w sieci i odmówią uwzględnienia jej w "łańcuchu bloków". Dane, transakcje i ich kolejność są odporne na podrobienie i wszelkiego rodzaju manipulacje. Sama filozofia "BlockChain", zaawansowane metody matematyczne i zabezpieczenia kryptograficzne pozwalają nam ufać danym zawartym w księgach rachunkowych transakcji.

Kto stworzył technologię "BlockChain"?

Do dzisiaj nie wiadomo, kto tak naprawdę stworzył technologię "BlockChain". Prawdopodobnie powstała ona w tzw. "Deep Web" czyli w głębokim Internecie, o którym wiele osób nigdy nie słyszało. Za początek "BlockChain" można uznać manifest Satoshi Nakamoto (osoba lub grupa osób).

Czy "BlockChain" można modyfikować?

Nie można modyfikować informacji zawartych w "BlockChain". Można natomiast modyfikować samą technologię, np. wielkość "bloku", ale dotyczy to tylko programowania "BlockChain" w przyszłości, a nie wstecz. Mówiąc obrazowo na przykładzie wagonów - do 100 identycznych wagonów można podłączyć wagon numer 101, który będzie większy i bardziej pojemny, ale pod warunkiem, że będzie on dalej przechowywał te same informacje czyli wszystkich pasażerów, którzy siedzą w poprzednich wagonach. Zmieni się jedynie to, że od tego momentu w jednym wagonie będzie można zmieścić więcej osób.

Gdzie znajdę "BlockChain" kryptowaluty DasCoin?

"BlockChain" kryptowaluty DasCoin znajdziesz w zakładce "DASCOIN" lub pod adresem: http://dascoinexplorer.com/.

Czym jest "Halving"?

"Halving" oznacza spadek przyrostu podaży kryptowaluty jako "nagroda" dla "górników".

Czym jest "Fork", "Soft Fork" i "Hard Fork"?

"Fork" (tłum. widelec) jest technicznym pojęciem, odnoszącym się do zmian, które następują przy wspólnej zgodzie uczestników kryptowaluty. Najprościej mówiąc, "Fork" to zdarzenie, w którym "BlockChain" rozchodzi się w dwie potencjalne ścieżki w związku z historią transakcji lub nową zasadą, która decyduje o akceptacji transakcji.

"Soft Fork" (tłum. miękki widelec) polega na uściślaniu reguł. "Soft Fork" jest wstecznie kompatybilny.

"Hard Fork" (tłum. twardy widelec) jest aktualizacją oprogramowania, która wprowadza nową zasadę, która nie jest kompatybilna z poprzednimi wersjami. Można go rozumieć, jako rozszerzenie zasad.

Czym jest "Hash"?

"Hash" jest to wynik działania funkcji skrótu pojęcia używanego w kryptografii jako identyfikator plików w sieciach "peer-to-peer" (P2P).

Czym są "bloki transakcyjne" w DasCoin?

"Bloki transakcyjne" w DasCoin są to bloki, które tworzą się maksymalnie co 6 sekund. Zawierają informacje dotyczące samych transakcji w sieci "BlockChain".

Czym są "bloki wydobywcze" w DasCoin?

"Bloki wydobywcze" w DasCoin są to bloki, które tworzą się co 10 minut. Zawierają wszystkie informacje zmianowe w sieci "BlockChain".

Czym jest "peer-to-peer" (P2P)?

"Peer-to-peer" (P2P), sieć równorzędna, sieć typu "każdy z każdym". Jest to model architektury sieciowej oparty na równoważności wszystkich jej węzłów. W sieci "peer-to-peer" (P2P) każdy komputer dysponuje podobnymi możliwościami oraz może inicjować połączenia. Nie ma ustalonej hierarchii ani centralnego serwera. Ten sam komputer może równocześnie pełnić rolę serwera i klienta, czyli pobierać dane z innych komputerów i udostępniać swoje zasoby wszystkim pozostałym komputerom.

Czym jest "White Paper" i co zawiera?

"White Paper" (tłum. biała księga) jest to oficjalny dokument potwierdzający wiarygodność i zawiera usystematyzowane dane dotyczące danego obszaru działalności firmy. Raporty mają przekazywać odbiorcy informacje, a nie służyć sprzedaży czy promocji. W przypadku DasCoin jest to oficjalne potwierdzenie, że projekt staje się kryptowalutą, a wszystkie plany rozwoju są wdrażane i realizowane.

Gdzie znajdę "White Paper" kryptowaluty DasCoin?

"White Paper" kryptowaluty DasCoin znajdziesz w zakładce "DASCOIN" lub pod adresem: https://dascoingroup.com/wp-content/uploads/white_paper.pdf.

Czym jest "ATH"?

"All Time High" (tłum. cały czas wysoki) w skrócie "ATH". Oznacza historyczny maksymalny kurs (wzrost) na giełdzie.

Czym jest "KYC"?

"Know Your Customer" (tłum. poznaj swojego klienta) w skrócie "KYC". Jest to procedura należytej staranności oraz regulacja bankowa jaką muszą przeprowadzać instytucje finansowe oraz inne prawnie określone podmioty do zidentyfikowania swoich klientów i uzyskania pewnych, odpowiednich oraz trafnych informacji wymaganych do prowadzenia interesów ze stroną zainteresowaną.

Jakie dokumenty są potrzebne do weryfikacji "KYC" i ile ona trwa?

Dokumenty jakie musisz wysłać (forma zdjęcia lub skanu) w celu weryfikacji "KYC" to: paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy. Dodatkowo musisz wysłać jakikolwiek dokument wydany przez organ państwowy z Twoim adresem zamieszkania i danymi osobistymi. Może też być jakikolwiek rachunek z datą wystawienia nie przekraczającą 3 miesiące, ważne żeby zawierał Twój adres zamieszkania z danymi osobistymi. Czas weryfikacji "KYC" trwa od jednego do siedmiu dni.

* Format wysyłanych plików to: .pdf; .jpg; .png lub .bmp, rozmiar pliku nie może przekraczać 2 MB.
** Wszystkie poradniki znajdziesz w zakładce "DASPORADNIKI".

Czy mam obowiązek przeprowadzać "KYC" na "WebWallet" i na koncie DasCoin (NetLeaders)?

Masz tylko obowiązek przeprowadzać "KYC" na "WebWallet". Natomiast "KYC" na koncie DasCoin (NetLeaders) jest wymagane tylko wyodrębnionych przypadkach.

* Jeśli masz kilka kont DasCoin (NetLeaders) lub "WebWallet" wystarczy jednokrotna weryfikacja "KYC".

Kiedy mam obowiązek przeprowadzić "KYC" na koncie DasCoin (NetLeaders)?

"KYC" na koncie DasCoin (NetLeaders) masz obowiązek przeprowadzić w dwóch przypadkach. Gdy zarobisz minimum 600 € dzięki Network Marketingowi (budowanie społeczności) albo jeśli chcesz wygenerować "Gift Code" (kod podarunkowy) i/lub fakturę.

Jeśli już raz weryfikowałem "KYC" na "WebWallet" lub na koncie DasCoin (NetLeaders) to czy muszę robić to ponownie?

Jeśli już raz weryfikowałeś "KYC" na "WebWallet" lub na koncie DasCoin (NetLeaders) to nie musisz robić tego ponownie w postaci wysyłania dokumentów. Wystarczy, że napiszesz wiadomość do "Support" i poprosisz o ponowną weryfikację na podstawie wysłanych wcześniej dokumentów.

Czy jest możliwość zmiany danych na inną osobę lub firmę jeśli przeprowadziłem "KYC"?

Jeśli przeprowadziłeś "KYC" i chcesz zmienić jakiekolwiek dane to skontaktuj się z "Support".

* Proces zmiany danych trwa o wiele więcej czasu niż pierwszorazowe przeprowadzenie "KYC".

Czym jest "AML"?

"Anti-Money Laundering" (tłum. przeciwdziałanie praniu "brudnych" pieniędzy) w skrócie "AML". Najprościej ujmując jest to procedura przeciwdziałania wobec praniu "brudnych" pieniędzy.

Czym są "Smart Contracts"?

"Smart Contracts" w skrócie oznaczają umowy zawierane "cyfrowo" (inteligentne kontrakty). Zamiast podpisywać papierowe kontrakty (umowy) z drugim podmiotem i odbierać produkt, zapoznajesz się z konkretnym kontraktem (umową) przez komputer, podpisujesz "cyfrowo" kontrakt (umowę) i po elektronicznym przelewie środków automatycznie otrzymujesz "cyfrowy" klucz zapisany w "BlockChain", którym otwierasz przysłowiowe "drzwi". Oczywiście zanim środki będą zdeponowane, produkt i kwota muszą się zgadzać z konkretnym kontraktem (umową) w którym uwzględnione są wszystkie szczegóły współpracy oraz produktu.

Czym jest "Node"?

"Node" jest to węzeł sieci, który tworzy źródło "przechowywania" danej kryptowaluty. Im więcej "Node" tym większe bezpieczeństwo oraz przepustowość.

Ile w tej chwili DasCoin posiada "Node" i czy ta liczba podlega zmianie?

W tej chwili DasCoin posiada 5 "Node". W celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz zmniejszeniu centralizacji firmy, DasCoin wykorzystywać będzie "MasterNode".

Czym jest "MasterNode" i jak będzie wykorzystywał go DasCoin?

"MasterNode" jest to węzeł w sieci. Na rynku kryptowalut jest on znany m.in. z projektu Dash (zbieżność nazw przypadkowa, jednak Dash zawdzięcza swój sukces m.in. technologii opartej na wykorzystaniu "MasterNode"). W sieci DasCoin "MasterNode" będzie mogła tworzyć osoba, która ma określoną liczbę "monet" DasCoin. Pierwszy próg - 10.000 "monet", drugi próg - 100.000 "monet", trzeci próg - 1.000.000 "monet". Osoba, która spełni te warunki i dodatkowo będzie dysponowała odpowiednim sprzętem oraz łączem internetowym stanie się osobą, która niejako "stejkuje" DasCoin (zamraża swoją określoną liczbę "monet" i udostępnia moc obliczeniową, a w zamian za to otrzymuje "nagrodę" w postaci dodatkowych "monet"). Istnienie "MasterNode" powoduje kilka konkretnych rzeczy. Po pierwsze - jest to coś w rodzaju autostrady danych, co sprawia, że nawet przy dużym obciążeniu sieci działa ona płynnie i jest przepustowa. Po drugie - stabilizuje kurs i zapobiega większym wahaniom. Po trzecie - wpływa na wzrost kursu, ponieważ w pewnym stopniu ogranicza podaż (na rynku ogólnym jest mniej "monet", bo przez określony czas są one zamrożone). Czas na jaki "zamrażamy" swoje "monety" to rok, 3 lub 5 lat.

Od czego zależy wartość kryptowaluty?

Wartość kryptowaluty zależy głównie od dwóch czynników: infrastruktury i społeczności. Infrastruktura to nic innego jak możliwości wykorzystania kryptowaluty i cel jej stworzenia. Z kolei drugi czynnik zależny jest od ilości osób, które użytkują daną kryptowalutę. Wartość to dźwignia ceny.

Do czego mogę wykorzystać kryptowalutę taką jak np. DasCoin?

Kryptowaluta funkcjonuje jak każda inna "namacalna" waluta, czyli ma swoją wartość. Różnica w przypadku kryptowaluty jest taka, że żadna instytucja finansowa nie ma wpływu na jej wartość, a więc nie podlega ona zjawiskom inflacji czy deflacji. W momencie, gdy DasCoin wejdzie na giełdę jego "monety" będziesz mógł bez problemu wykorzystać do zapłaty za określony towar czy usługę lub po prostu sprzedać na giełdzie.

Czym są "coin'y"?

"Coin'y" mówiąc najprościej są to "cyfrowe monety" określonej kryptowaluty, które nie posiadają fizycznej postaci.

Czym są "cykle"?

"Cykle" są to jednostki, które mają wpływ na to ile monet otrzymasz po "wybiciu" kryptowaluty DasCoin. Wzór obliczeń jest następujący: (liczba "cykli" w ramach licencji + bonus) x 2 ^ (liczba "upgrades" z licencji) / (aktualny współczynnik "Frequency") - kalkulator obliczający znajdziesz w zakładce "DASCOIN" lub pod adresem: http://kalkulator.dascoingroup.com/.

* "Cykle" będziesz mógł wykorzystać do różnych zastosowań, które będą się pojawiały w trakcie rozwoju DasCoin.

Czym jest "upgrade" i po jakim czasie następuje?

"Upgrade" jest to proces podwojenia "cykli" następujący co 108 dni (dni liczone są odgórnie według systemu, nie od czasu zakupu licencji).

* 108 dni dotyczy 1 "upgrade".
** Ilość dni do końca "upgrade" możesz śledzić na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).

Czym jest "DasPay"?

"DasPay" to usługa płatności mobilnych wykorzystywana przez system "NFC", czyli zbliżasz telefon komórkowy do terminala i płacisz za zakupy.

Kiedy będzie funkcjonowała aplikacja "DasPay"?

Aplikacja "DasPay" będzie funkcjonowała w 2018 roku.

Na jakiej zasadzie będą realizowane (fizycznie) transakcje DasCoin?

Transakcje będą realizowane za pośrednictwem aplikacji "DasPay", którą aktualnie tworzy dla projektu firma "Carta Worldwide". Ta sama firma tworzyła aplikacje dla Apple, Vodafone, PayPal, czy Uber. Jest ścisłym partnerem "Visa" i "MasterCard". Aplikacja "DasPay" wykorzystując technologię zbliżeniową "NFC" będzie emulować kartę płatniczą dzięki czemu w całej infrastrukturze "Visa" i "MasterCard" (gdzie są możliwe płatności zbliżeniowe "PayPass") będzie można dokonać płatności. Aplikacja będzie połączona z funkcjonalnością kantoru giełdy zewnętrznej. Infrastruktura będzie możliwa do podłączenia poprzez aneksy podpisywane przez "provider'ów" usługi (podobnie miało miejsce podłączanie "BLIK'A" w bankach). "Bloki informacyjne" w "BlockChain" Dascoin są generowane co 6 sekund, dzięki czemu operacja transakcyjna przy użyciu terminala będzie błyskawiczna. Co bardzo ważne, "monety" DasCoin w czasie rzeczywistym będą zamieniane na lokalną walutę rachunkową, przez co sprzedawca nie będzie nawet wiedzieć, że płacisz "monetami" DasCoin, gdyż otrzyma taką walutę jaką prowadzi dany rachunek bankowy. Funkcjonalność kantoru zabezpiecza kurs przez co nie wpływa to negatywnie na cenę na giełdzie (przykład portalu w środowisku BitCoin, który w czasie rzeczywistym wymienia kryptowalutę na walutę PLN pozwalając na przelewy: https://inpay.pl/). Do stworzenia takiej funkcjonalności potrzebna jest oczywiście płynność na giełdzie czyli odpowiednia ilość zarówno kupujących jak i sprzedających "monety" DasCoin. Tutaj pojawiają się "Smart Contracts", które zapewniają odpowiednie środowisko dla płynnych i bezpiecznych transakcji.

Czym jest "DasNet"?

"DasNet" jest to ogólnie środowisko oparte na całym szeregu zastosowań dla wykorzystania potencjału DasCoin.

* Dodatkowo możesz pobrać aplikację "DasNet" wykorzystywaną jako aplikacja do śledzenia aktualności DasCoin.

Gdzie mogę znaleźć aplikację "DasNet"?

Aplikację "DasNet" znajdziesz w sklepie aplikacji mobilnych.

Czym jest "token"?

"Token" jest w rzeczywistości nowym terminem, odnoszącym się do jednostki wartości wydanej przez podmiot prywatny. Innymi słowy "token" to jednostka wartości, którą tworzy organizacja do samodzielnego zarządzania jego modelem biznesowym aby umożliwić użytkownikom interakcję z jego produktami, a także ułatwić dystrybucję i dzielenie się nagrodami i korzyściami ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.

Czym różni się "token" od "coin'a"?

"Token" od "coin'a" różni się tylko aspektem technicznym. "Token" służy do wymiany wartości w obrębie danego projektu, natomiast "coin" już nie.

Czym różni się centralizacja od decentralizacji?

Centralizacja to stanowienie kontroli nad czymś, natomiast decentralizacja oznacza brak tej kontroli.

Czym jest skalowalność?

Skalowalność oznacza zdolność do takiej rozbudowy systemu aby pracował z akceptowalną wydajnością.

Dlaczego BitCoin nie korzysta z istniejących już technologii takich jak np. płacenie telefonem?

BitCoin został inaczej opracowany, oparty jest na innej technologii "wykopywania" (wydobywania) niż DasCoin. Dlatego nie korzysta z takich funkcjonalności jak np. płacenie telefonem. BitCoin jest to pierwsza kryptowaluta, która weszła na rynek i dopiero "przecierała" szlaki w świecie kryptowalut. Największym problemem BitCoin jest długi czas oczekiwania na potwierdzenie transakcji, a to nie pozwala na powszechną używalność.

Czym jest "Advocate"?

"Advocate" jest to dodatkowa opcja do jednorazowego (dożywotniego) wykupienia. Umożliwia Ci zarabianie pieniędzy dzięki osobom, które zakupiły licencję z Twojego linku referencyjnego lub linku referencyjnego Twoich osób (dzięki niej stajesz się PARTNEREM BIZNESOWYM). Opcję możesz wykupić w każdej chwili na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).

Czy mogę kupić samą opcję "Advocate" nie zobowiązując się do kupna licencji?

Możesz kupić samą opcję "Advocate" nie zobowiązując się do kupna licencji, ale wtedy nie będziesz posiadał "monet" DasCoin w ramach licencji.

Ile kosztuje opcja "Advocate"?

Opcja "Advocate" kosztuje 90 €. W tej chwili obowiązuje cena promocyjna 45 €.

* Czas trwania promocji w tej chwili jest nieokreślony.

Gdzie mogę wykupić opcję "Advocate"?

Opcję "Advocate" możesz wykupić na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).

Czym jest "Frequency"?

"Frequency" jest to współczynnik określający trudność "wykopywania" (wydobywania) "cykli". Im większy jest ten współczynnik tym mniej "monet" DasCoin otrzymasz.

* Współczynnik "Frequency" jest dożywotnio zablokowany i nazywa się technicznie "Frequency Lock". To oznacza, że znasz dokładną liczbę "monet" jaką otrzymasz podczas zakupu licencji zanim nastąpi "wybijanie" Twoich "monet".

Po jakim czasie zmienia się współczynnik "Frequency"?

Współczynnik "Frequency" zmienia się pierwszego i szesnastego dnia każdego miesiąca.

Gdzie znajdę aktualny współczynnik "Frequency"?

Aktualny współczynnik "Frequency" znajdziesz na swoim koncie DasCoin (NetLeaders) oraz na stronie internetowej NetLeaders w zakładce "DOŁĄCZ DO NAS" (6 sposobów dołączenia do społeczności).

Czym jest "Gift Code"?

"Gift Code" jest to wygenerowany przez danego użytkownika "kupon", którym każdy może zapłacić za licencję DasCoin. Jest to też doskonały sposób na wypłatę posiadanych zarobków. "Gift Code" może wygenerować każda osoba mająca zarobek z Network Marketingu.

* W związku z tym, że "Gift Code" traktowany jest jako zawieranie umowy pomiędzy dwoma użytkownikami, to nie przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
** Jeśli wykorzystasz "Gift Code" jako formę zapłaty, rachunek tylko możesz pobrać od osoby, która Tobie ten "Gift Code" wygenerowała.

Jak mogę uzyskać "Gift Code"?

"Gift Code" możesz wygenerować ze swoich uzyskanych zarobków na koncie DasCoin (NetLeaders). Również taką opcję mają wszystkie osoby, które uzyskały zarobki z Network Marketingu.

* W związku z tym, że "Gift Code" traktowany jest jako zawieranie umowy pomiędzy dwoma użytkownikami, to nie przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
** Jeśli wykorzystasz "Gift Code" jako formę zapłaty, rachunek tylko możesz pobrać od osoby, która Tobie ten "Gift Code" wygenerowała.

Czym jest trading?

Trading to krótkoterminowe transakcje instrumentami finansowymi, takimi jak np. akcje, obligacje, kontrakty terminowe czy opcje w celu osiągnięcia zysku w wyniku zmiany ich ceny. Trader (lub spekulant) to podmiot, który obraca takimi transakcjami. Krótki horyzont inwestycyjny jest czynnikiem, który odróżnia go od inwestora.

Czym różni się INWESTOR od PARTNERA BIZNESOWEGO?

Różnice są następujące: INWESTOR nastawiony jest głównie na zysk kapitałowy. Przyszłościowo chce obracać swoim portfelem, zgodnie z zasadą "taniej kupić, drożej sprzedać". Natomiast PARTNER BIZNESOWY oprócz inwestowania, wykorzystuje jeszcze możliwość działania w Network Marketingu, czyli budowania swojej grupy i pozyskiwania nowych osób do DasCoin, a to pozwala na dochód pasywny.

Czym jest zysk kapitałowy?

Zysk kapitałowy jest to zarobek polegający na wzroście wartości danego produktu.

Czym jest dochód pasywny?

Dochód pasywny jest to zarobek, który płynie samoczynnie bez względu na to czy pracujesz w danym momencie czy też nie.

Czym jest Network Marketing?

Network Marketing jest to rodzaj marketingu, w którym zarabiasz pieniądze poprzez promowanie danego produktu i zachęcanie nowych osób do dołączenia do grupy. Powiększanie się struktury grupy pozwala na osiąganie coraz to większych korzyści finansowych wszystkich osób do niej przynależnych.

Jak mogę zarabiać dzięki Network Marketingowi?

Możesz zarabiać dzięki trzem bonusom. Bonus pierwszy to prowizja od Twojej sprzedaży bezpośredniej. Bonus drugi to prowizja od obrotu sprzedaży wszystkich Twoich osób w słabszej "odnodze" "drzewa binarnego". Bonus trzeci to prowizja od zarobków wszystkich Twoich bezpośrednio umieszczonych osób w lewej i prawej "odnodze" "drzewa binarnego". Więcej informacji znajdziesz w podzakładce "PARTNER BIZNESOWY". Ważne - słabsza "odnoga" oznacza mniejszy obrót tygodniowy (w formie pieniężnej) od Twojej drugiej "odnogi".

Czym wyróżnia się plan marketingowy DasCoin na tle pozostałych planów?

Plan marketingowy DasCoin przede wszystkim wyróżnia się tym, że: masz 3 bonusy pieniężne, które przynoszą spektakularne zarobki jakich nie osiągniesz w innym projekcie. Nie musisz utrzymywać żadnych statystyk sprzedaży czy obrotu. Dodatkowo możesz otrzymać nagrody (plan kariery) za wypracowane wyniki. Jedynym wymogiem, abyś korzystał w pełni z możliwości finansowych jest to, abyś wykupił jednorazowo (dożywotnio) opcję "Advocate" oraz dokonał jednorazowo (dożywotnio) sprzedaży bezpośredniej na poziomie 500 € na swojej lewej i prawej "odnodze" "drzewa binarnego".

Czym jest i gdzie znajdę plan kariery?

Plan kariery jest to plan zawierający nagrody za wypracowane wyniki, znajdziesz go na swoim koncie DasCoin (NetLeaders) lub w podzakładce "PARTNER BIZNESOWY".

Gdzie znajdę moją aktualną rangę planu kariery?

Swoją aktualną rangę planu kariery znajdziesz na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).

Czym jest "drzewo binarne"?

"Drzewo binarne" jest to struktura z dwiema "odnogami" (prawa i lewa strona), która obrazuje rozmieszczenie poszczególnych członków grupy. Szczegóły i aktualny stan "drzewa binarnego" znajdziesz na Twoim koncie DasCoin (NetLeaders).

Czym jest "odnoga" w "drzewie binarnym"?

"Odnoga" w "drzewie binarnym" jest to jedna z dwóch stron struktur, które budujesz.

Gdzie mogę zobaczyć wygląd i strukturę "drzewa binarnego"?

Wygląd i strukturę "drzewa binarnego" możesz zobaczyć na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).

Jak mam umieszczać ludzi w "drzewie binarnym", czy istnieje jakaś zasada?

To jak masz umieszczać ludzi w "drzewie binarnym" zależy od tego, czy Twoja nowa osoba będzie tylko INWESTOREM, czy też PARTNEREM BIZNESOWYM. Abyś właściwie dokonał wyboru najlepiej żebyś skontaktował się z osobą, która poleciła Ci DasCoin. Ona wyjaśni Ci krok po kroku zasady budowania "drzewa binarnego" i da wskazówki.

Czym jest "piramida finansowa"?

"Piramida finansowa" jest to struktura finansowa, w której zysk konkretnego członka jest bezpośrednio uzależniony od wpłat członków, którzy dołączyli później i stoją niejako niżej w tej strukturze. W "piramidzie finansowej" nie ma produktu. Struktura ta nazywana jest także "schematem Ponziego", od nazwiska twórcy pierwszej w historii "piramidy finansowej" - Charlesa Ponziego. Polskie prawo zabrania wykorzystywania takiej struktury.

Czy DasCoin jest "piramidą finansową"?

DasCoin nie jest "piramidą finansową", to struktura legalnego i opłacalnego sposobu zarabiania pieniędzy. Opiera się na inwestowaniu oraz Network Marketingu, a nie "piramidy finansowej", która jest zakazana w wielu krajach, także w Polsce.

Dlaczego ludzie mogą uważać, że DasCoin to "piramida finansowa"?

Jako formę dystrybucji produktu jakim jest DasCoin został wybrany Network Marketing, a niestety firmy, które się na tym opierają są mylnie kojarzone z "piramidami". Tymczasem warto wspomnieć o tym, że firmy takie jak PKO BP, Alior Bank czy mBank płacą za polecanie swoich produktów znajomym. Czy to oznacza, że są piramidami? Wielkie instytucje finansowe powoli "dorastają" do polecania produktów w ten sposób, bo to najbardziej efektywna forma sprzedaży. Firma płaci za marketing tylko w momencie, gdy dochodzi do sprzedaży. A np. reklama telewizacja, która kosztuje setki tysięcy, wcale nie musi się przekładać na duży wynik finansowy. Właśnie faza "ICO", w której znajduje się DasCoin, jest nazywana "piramidą finansową" przez niedoinformowane i niedouczone osoby.

Czym jest "Scam"?

"Scam" jest to oszustwo polegające na wzbudzeniu u kogoś zaufania, a następnie wykorzystanie tego zaufania do wyłudzenia pieniędzy lub innych składników majątku.

Czy DasCoin to "Scam"?

DasCoin nie jest "Scam'em", to struktura legalnego i opłacalnego zarabiania pieniędzy. Opiera się inwestowaniu oraz Network Marketingu, a nie "Scam'u", który jest zakazany w wielu krajach, także w Polsce.

Czym jest NetLeaders?

NetLeaders jest to firma pod którą powstał DasCoin.

Co jeśli firma NetLeaders ogłosi upadłość?

Nawet jeśli firma miałaby ogłosić upadłość, to Twoje środki są bezpieczne, ponieważ znajdują się w niezależnym "cyfrowym" portfelu "WebWallet", który działa dokładnie tak, jak każdy "cyfrowy" portfel kryptowalutowy.

Co jeśli firma NetLeaders zamknie się, jeszcze przed startem na giełdzie?

Żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie, trzeba zacząć od dowiedzenia się, jak właściwie działa świat kryptowalut. Nie jest tajemnicą, że wejście na giełdę przynosi bardzo dużo korzyści, zarówno dla użytkowników jak i twórców. Mając odpowiedni "BlockChain", twórcy po omówieniu z giełdą, decydują czy chcą się tam pojawić. Wejście na giełdę sprawi, że kryptowaluta będzie się cieszyć jeszcze większym zainteresowaniem, więc wszyscy zarobią więcej. "Zamykanie" projektu przed startem giełdy nie kalkuluje się więc nikomu, a tym bardziej właścicielom projektu, którzy swoją drogą, byli milionerami zanim jeszcze wystartował DasCoin (NetLeaders).

Skąd pewność, że firma nie "ucieknie" z moimi pieniędzmi?

Powód dla którego firma nie "ucieknie" jest następujący: otóż firma nie gwarantuje Ci, że za pół roku Ci wypłaci jakiś określony zysk. Firma oferuje najbardziej zaawansowaną technologię kryptowalut i produkt, który ma mieć określoną wartość przyszłości. Więc firma nie trzyma Twoich zysków jak np. bank czy "revshare" (odpłatne klikanie reklam). Tutaj dostajesz produkt i to, co z nim zrobisz, należy do Ciebie. Na podstawie wielu argumentów wiemy, że produkt ma potencjał, żeby osiągnąć ogromną wartość. To jest kluczowe. Firma nie "ucieknie" z pieniędzmi, bo ich zwyczajnie nie ma.

Gdzie mogę zarejestrować konto DasCoin (NetLeaders)?

Abyś mógł dokonać rejestracji konta DasCoin (NetLeaders) przejdź do zakładki "REJESTRACJA" i wybierz "KONTO DASCOIN (NETLEADERS)". Możesz też kliknąć w ten "link". Ważne - konto DasCoin (NetLeaders) jest niezbędne do skorzystania z wszystkich możliwości DasCoin.

Gdzie mogę śledzić swoje osiągnięcia i wszystkie szczegóły dotyczące grupy w DasCoin?

Wszystkie aktualne zarobki, osiągnięcia i inne informacje znajdziesz na swoim koncie DasCoin (NetLeaders) w zakładce "LOGOWANIE" lub pod adresem: https://netleaders.com/sign. Natomiast dodatkowe informacje znajdziesz w grupie na Facebook.

Gdzie znajdę dostęp do konta DasCoin (NetLeaders)?

Konto DasCoin (NetLeaders) znajdziesz w zakładce "LOGOWANIE" lub pod adresem: https://netleaders.com/sign.

Jak mogę poruszać się na koncie DasCoin (NetLeaders)?

Wszystkie poradniki znajdziesz w zakładce "DASPORADNIKI".

Czy mogę zmienić swoje dane na koncie DasCoin (NetLeaders)?

Z poziomu konta DasCoin (NetLeaders) możesz zmienić swoje wszystkie dane oprócz adresu e-mail. W tym celu musisz napisać do "Support" prośbę, uwzględniając swoje dane w celu weryfikacji. Ważne - login (nazwa konta) pozostaje niezmienny.

Jak mogę sprzedać swoje konto DasCoin (NetLeaders)?

Abyś mógł sprzedać swoje konto DasCoin (NetLeaders) poinformuj "Support". Po pozytywnej weryfikacji transfer zostanie zatwierdzony. Pamiętaj, że sprzedajesz swoje konto DasCoin (NetLeaders) ze wszystkimi licencjami jakie kupiłeś oraz osiągnięciami jakie wypracowałeś indywidualnie i jako grupa.

Czy mogę usunąć swoje konto DasCoin (NetLeaders)?

Możesz usunąć swoje konto DasCoin (NetLeaders). W tym celu skontaktuj się z "Support".

* Czas zamknięcia konta trwa 60 dni.

Czym jest "ICO"?

"ICO" to niejako faza start'up, w której twórcy danej kryptowaluty przedstawiają plan użyteczności, technologie oraz założenia finansowe projektu. Jednym słowem, odpowiadają na pytanie: po co tworzymy tę kryptowalutę? Użytkownicy, którzy widzą w niej potencjał, mogą wspierać projekt finansowo, dzięki czemu posiadają bardzo preferencyjne warunki. To oczywiście daje im możliwość dużo lepszego zarobku niż w momencie wchodzenia kryptowaluty na giełdę. Przez fazę "ICO" przechodziła m.in. kryptowaluta Ethereum. Warto zadać sobie samemu pytanie - w której fazie wolelibyś usłyszeć o danym projekcie? Gdy już jest na giełdzie i ma określoną wartość czy jeszcze przed jej wejściem, co oczywiście jest równoznaczne z większym ryzykiem, ale i też większą możliwością zarobku? Najważniejsze jednak jest zaufanie do projektu i technologii, która oparta jest na wartościach firmy w jakie wierzą. Liczy się nadrzędny cel, a nie tylko zarobek.

Czy DasCoin jest w fazie "ICO"?

DasCoin jest "wykopywany" (wydobywany) od 31 marca 2017 roku i obecnie znajduje się w fazie "ICO". Projekt już wystartował, ale dystrybucja "monet" odbywa się na zasadzie zakupu licencji na "wykopywanie" (wydobywanie). Po wejściu na giełdę, możliwe będzie zakupienie "monet" tradycyjną drogą.

Czym jest BitCoin?

BitCoin jest to pierwsza kryptowaluta na rynku i jednocześnie najsłynniejsza do tej pory. Osiągnęła spektakularny sukces - jej najwyższa wartość jak do tej pory wyniosła 20.000 $ za 1 BitCoin!

Czym jest DasCoin?

DasCoin jest to nowa hybrydowa kryptowaluta, która będzie "wykopywana" (wydobywana) metodą "Proof of Value" (zamiennie "Proof of Resources") przez około 12 lat na łączną ilość 8.589.934.592 (2^33) cyfrowych "monet". DasCoin będzie częściowo scentralizowany objęty audytem "KYC" oraz opieką firmy NetLeaders. DasCoin jest nieanonimowy w płatnościach, natomiast Twój portfel już jest i dzięki temu tylko Ty masz wgląd do Twoich środków, a nie żadna inna instytucja. Wszystkie podstawowe informacje znajdziesz w zakładce "DASCOIN" + "O DASCOIN". DasCoin (NetLeaders) jest firmą "FinTech" (finansowo-technologiczną) w fazie "ICO", co oznacza w skrócie start'up. DasCoin jest uważany i promowany jako "Kryptowaluta Zaufania", która ma na celu zrewolucjonizowanie branży finansowej, a to właśnie dzięki wielkiej społeczności może stać się pierwszą globalną powszechnie użytkową kryptowalutą na całym świecie.

Co oznacza skrót "Das" w DasCoin?

Skrót "Das" oznacza "Digital Asset System" czyli "System Cyfrowych Aktywów".

Jaki jest kryptowalutowy skrót DasCoin?

Kryptowalutowym skrótem DasCoin jest "DSC".

Czy DasCoin jest legalny?

DasCoin działa w różnych krajach i to oznacza, że w oparciu o prawo musi spełniać pewne wymogi w zależności od tego w jakim kraju występuje. Zanim DasCoin zostanie wprowadzony na nowy rynek, musi najpierw zostać dostosowany do wewnętrznych praw, tak by w pełni był legalnym przedsięwzięciem.

* Wszystkie kraje w jakich DasCoin jest honorowany są zawarte podczas rejestracji konta.

Co w DasCoin jest scentralizowane, a co nie?

DasCoin:
Emisja "monet" - centralizacja.
Dystrybucja "monet" - decentralizacja.

Gdzie znajdę wszystkie aktualności związane z DasCoin?

Wszystkie aktualności związane z DasCoin znajdziesz w zakładce "DASCOIN" + "AKTUALNOŚCI".

Czy żeby przystąpić do DasCoin trzeba być pełnoletnim?

Żeby przystąpić do DasCoin trzeba być pełnoletnim.

Skoro DasCoin jest scentralizowany to przecież nie jest kryptowalutą?

Oczywiście, że DasCoin jest kryptowalutą. Warto dobrze zrozumieć, na czym polega hybrydowość DasCoin. Jest to połączenie centralizacji z decentralizacją. Scentralizowane jest tylko tzw. "wybijanie" DasCoin czyli "produkcja monet". Od momentu zakupu licencji, scentralizowane są tylko "cykle", które znajdują się w kolejce do "wybicia". Granica centralizacji kończy się w momencie, kiedy posiadane "cykle" przechodzą przez "maszynę bijącą monety" i zamieniają się w DasCoin. W momencie, kiedy DasCoin są przypisywane do konkretnego portfela, to przechodzą w fazę zdecentralizowaną. Oznacza to, że kiedy posiadamy już swoje DasCoin, to lądują one na docelowo zdecentralizowanym portfelu, do którego dostęp ma tylko osoba posiadająca klucz prywatny czyli nikt poza nią. Firma tworzy "monety" i rozdziela je pomiędzy osobami posiadającymi licencje. Gdy otrzymasz swoje DasCoin, są już one Twoją własnością.

Jakie korzyści płyną z częściowej centralizacji?

Korzyści są następujące: przede wszystkim możliwość szybkiego reagowania na zmiany technologiczne, czego jak dobrze wiesz, brakuje w przypadku BitCoin. Druga zaleta to "podmiotowość" firmy, która istnieje i ma osobowość prawną i dzięki temu może pozyskiwać partnerów oraz kontrahentów, którzy są zainteresowani wykorzystaniem możliwości DasCoin. Z kim należałoby podpisać umowę, żeby współpracować z całą siecią BitCoin? Warto zrozumieć, że docelowo transakcje w sieci DasCoin będą prywatne, ale nie anonimowe, co zapewnia "KYC". To jedyna możliwa droga, aby użytkownicy DasCoin mogli używać tę kryptowalutę do powszechnego użytku.

Czy DasCoin jest to firma MLM?

DasCoin nie jest firmą MLM. To firma "FinTech" (finansowo-technologiczna) w fazie "ICO", która wybrała Network Marketing jako formę dystrybucji, ponieważ jest ona najbardziej skuteczną formą dystrybucji nowych produktów. W przypadku kryptowalut bardzo ważna jest też edukacja i właściwe zrozumienie, a w 30-sekundowym spocie w radiu czy TV, trudno jest przedstawić dokładnie projekt. Najczęściej jest to mylone i myśli się, że DasCoin to typowy MLM, do którego wymyślono produkt. To bardzo ważne, by to właściwie rozumieć - DasCoin to produkt, który jest dystrybuowany za pomocą Network Marketingu. Nie odwrotnie.

Skąd bierze się krytyka wobec DasCoin?

Od zawsze było tak, że jeśli ktoś czegoś nie rozumiał, to automatycznie to krytykował. Było tak ze wszystkim - samochodami, samolotami, komputerami, Internetem czy BitCoin. Żeby zarobić na danym projekcie potężne pieniądze, projekt musi być tak zaawansowany technologicznie, aby mogło z niego korzystać jeszcze kilka następnych pokoleń, musi być dwie generacje do przodu. Poziom zaawansowania tych przełomowych projektów niestety wiele osób nie rozumie. W tej fazie, w nowoczesne technologie kryptowalutowe inwestuje ok. 1,5% populacji - tylko innowatorzy. Reszta czeka na swoją kolej - to normalne i zaobserwowane od zawsze w cyklu wprowadzania nowego produktu. Dla porównania - ogromny projekt Apple. Do niedawna wszyscy uważali, że jeśli komputer nie jest oparty na Windows, to nie jest komputerem. Jak to się zmieniło, dziś już wiemy.

Ile "monet" i w jakim czasie będzie "wybijany" DasCoin?

DasCoin będzie "wybijany" przez około 12 lat na łączną ilość 8.589.934.592 (2^33) "monet".

Ile "monet" DasCoin w czasie rzeczywistym jest "wybijanych"?

Potrzeba 10 minut aby "wybić" 20.500 "monet" DasCoin.

Czy liczba 8.589.934.592 cyfrowych "monet" wystarczy, aby ludzie używali DasCoin na całym świecie?

Liczba 8.589.934.592 cyfrowych "monet" zdecydowanie wystarczy, aby ludzie używali DasCoin na całym świecie. Po pierwsze, na tę chwilę populacja na świecie wynosi ok. 7.500.000.000. Po drugie, jedna "moneta" DasCoin dzieli się na 5 miejsc po przecinku.

Ile potrzeba czasu abym otrzymał wszystkie "monety" DasCoin w ramach licencji opierając się o "cykle"?

"Kolejkę minting" czyli przetwarzanie Twoich "cykli" możesz śledzić w "WebWallet" (zakładka "Queue").

Kto jest założycielem i jakie osoby powiązane są z DasCoin?

Wszystkie informacje o założycielach, osobach powiązanych i ich doświadczeniu, znajdziesz w zakładce "DASCOIN" + "O DASCOIN".

Czy właściciele DasCoin tworzyli wcześniej kryptowalutę OneCoin?

Najczęściej pojawiająca się plotka na różnych forach w Polsce. Jedyne co się w niej zgadza jest to, że John Pretto zakupił OneCoin i rzeczywiście przez kilka tygodni promował go jako dystrybutor, bo podobała mu się idea wprowadzenia kryptowaluty na rynek za pomocą Network Marketingu. Ale po zagłębieniu się w temat, mając wiedzę o kryptowalutach i rozmawiając z osobami stojącymi za projektem (w tym z właścicielką Rują Ignatov), zrezygnował z niego. I to jest bardzo dobra informacja! Bo gdyby John Pretto chciał zrobić "przekręt", to robiłby to pod przykrywką OneCoin, nie musząc nawet pokazywać swojego nazwiska, a robiąc gigantyczne pieniądze jak Juha Parhaiala (ok. 60.000.000 $ w rok). Jaki byłby sens, żeby odejść z OneCoin i stworzyć inny projekt sygnowany swoim nazwiskiem? Co więcej, John Pretto wziął z OneCoin jego najsilniejszą stronę czyli plan marketingowy. OneCoin nie należy jeszcze skreślać, trzeba być ostrożnym, bo może jeszcze zaskoczyć. John nie kryje się też z tym, że był w OneCoin do momentu zorientowania się, że jest on zbyt niebezpieczny pod kątem inwestycyjnym - nie było pewności, że jest to w ogóle kryptowaluta. Po zorientowaniu się, szybko zrezygnował.

Gdzie mieści się główna siedziba firmy (matka spółki)?

Główna siedziba firmy (matka spółki) mieści się w Hong Kongu.
Dokładny adres: Hong Kong Suite 08; 20/F One International Finance Centre; 1 Harbour View Street.

Gdzie mieści się biuro programistyczne firmy?

Główne biuro programistyczne firmy mieści się w Belgradzie, stolicy Serbii.
Dokładny adres: Airport City Belgrade, Omladinskih brigada 88.

Od kiedy DasCoin jest na rynku?

DasCoin jest na rynku od czerwca 2016 roku.

Czy DasCoin działa już na całym świecie?

DasCoin jest globalną kryptowalutą opartą na projekcie, który uderza w najbardziej obiecujące oraz rozwijające się rynki. W tej chwili do zdobycia została już tylko Ameryka. Trwają właśnie tam wdrożenia prawne projektu.

Ile osób jest już w DasCoin i skąd taka liczba?

W chwili, gdy piszę te słowa, w DasCoin jest ponad 100.000 osób. Wiele zależy od tego, w jaki sposób patrzysz na skalę projektu, co to znaczy "mało" i "dużo"? Dla kogoś 100.000 w skali 7.000.000.000.000 osób to rzeczywiście mało. Biorąc pod uwagę to, że na całym świecie tylko kilka milionów osób posiada kryptowaluty, to 100.000 licencji DasCoin brzmi teraz zupełnie inaczej. Pamiętajmy, że "BlockChain" oficjalnie wystartował dopiero 31 marca 2017 roku.

Jak w ogóle działa DasCoin i jak mogę w nim zarabiać?

DasCoin działa opierając się na dwóch gałęziach: kupowaniu licencji na oprogramowanie, które "wykopuje" (wydobywa) dla Ciebie kryptowalutę w oparciu o "cykle" (zarobek na wzroście wartości) oraz budowaniu Twojego "drzewa binarnego" wykorzystując Network Marketing (zarobek na dochodzie pasywnym).

Czym wyróżnia się DasCoin na tle pozostałych kryptowalut?

Oto czym wyróżnia się DasCoin na tle pozostałych kryptowalut:

Po pierwsze - DasCoin zarządzany jest przez kluczowe osoby. Aleksandar Matanovic, dyrektor techniczny projektu (jedna z siedemnastu osób na świecie, która posiada magistra z kryptowalut). Blair Baker, osoba działająca od ponad 20 lat na rynkach finansowych, doradzająca w polityce monetarnej takim państwom jak: Chiny, Kanada, Anglia.

Po drugie - "DasPay". Aplikacja dzięki, której będzie można płacić za pomocą telefonu wszędzie tam gdzie są terminalne. Wszystko to dzięki działającej już na rynku technologii "NFC".

Po trzecie - DasCoin to hybrydowa kryptowaluta. Oznacza to, że została stworzona w oparciu o kilka kryptowalut wyciągając z każdej to co najlepsze, nawet "Smart Contracts".

Po czwarte - "MasterNode" czyli węzeł w sieci jaki będą mogli tworzyć użytkownicy.

Po piąte - DasCoin ma jeden z najlepszych planów marketingowych na świecie.

Po szóste - kryptowaluta DasCoin w tej chwili jest bardzo tania w zakupie.

Po siódme - DasCoin wykorzystuje pierwszą na świecie giełdę opartą na "BlockChain".

Jakie plany na przyszłość ma DasCoin?

Plany firmy NetLeaders w związku z DasCoin są ambitne i obiecujące. Założyciele postawili sobie za cel ekspansję i zwiększanie innowacyjności projektu. Firma stawia na odpowiednie rozwiązania, które wcześniej nie były wykorzystane i to powoduje, że DasCoin staje się niepowtarzalną kryptowalutą.

W jaki sposób zabezpieczony jest DasCoin?

Zabezpieczenia DasCoin oparte są na technologii "BlockChain", które są dużo bardziej bezpieczne niż zabezpieczenia tradycyjnych pieniędzy w banku. Nie da się wyłączyć DasCoin, bo żeby to zrobić musiałbyś wyłączyć tak naprawdę cały "Internet". Zhakowanie tej kryptowaluty też jest prawie niemożliwe, gdyż musiałbyś w jednym momencie zaatakować setki tysięcy komputerów podłączonych do sieci. Dlatego właśnie złamanie systemu bankowego jest o wiele łatwiejsze. Dodatkowo Twoje "monety" znajdują się w "WebWallet" czyli niezależnym "cyfrowym" portfelu.

Czy w razie śmierci użytkownika, występuje dziedziczenie wszystkich kont łącznie z "monetami" DasCoin?

W razie śmierci użytkownika występuje dziedziczenie wszystkich kont łącznie z "monetami" DasCoin. Obowiązuje tutaj naturalne prawo spadku poświadczone odpowiednim pismem, które wskazuje na konkretnego spadkobiercę. W celu ubiegania się o spadek, należy kontaktować się z "Support".

Czym jest portfel kryptowalutowy?

Portfel kryptowalutowy jest to niezależny "cyfrowy" portfel w którym przechowujesz swoje "monety". Działa on jak konto bankowe, tylko nie ma jednostki centralnej trzymającej "rękę" na Twoich środkach, które tam posiadasz.

* Portfel kryptowalutowy służy do przechowywania klucza prywatnego, a nie kryptowaluty. To "BlockChain" służy jako miejsce przechowywania kryptowaluty.

Czym jest "WebWallet"?

"WebWallet" jest to niezależny "cyfrowy" portfel w którym przechowujesz swoje "monety" DasCoin.

* "WebWallet" służy tylko do odczytu Twojego stanu posiadania kryptowaluty DasCoin. "Validator" przechowuje klucz prywatny, natomiast "BlockChain" przechowuje kryptowalutę.

Kiedy i jak mogę zarejestrować swój "WebWallet"?

Swój "WebWallet" możesz zarejestrować w momencie, kiedy na swoją pocztę otrzymasz e-mail informujący o możliwości rejestracji.

* Pamiętaj aby najpierw zweryfikować swój numer telefonu na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).
** Czas weryfikacji numeru i otrzymania linku rejestracyjnego "WebWallet" trwa do czternastu dni.
*** Wszystkie poradniki znajdziesz w zakładce "DASPORADNIKI".

Czy ma jakiś wpływ to kiedy zarejestruję swój portfel po otrzymaniu e-mail?

Nie ma wpływu to kiedy zarejestrujesz swój portfel po otrzymaniu e-mail, gdyż Twoje "monety" są "wybijane" w kolejności zakupu licencji. Ważne - Jeśli zarejestrujesz swój portfel przed "wybiciem" Twoich "monet" to ich jeszcze tam nie będzie, natomiast jeśli to zrobisz po "wybiciu" to już owszem będą. Każdy "upgrade" "monet" trwa 108 dni.

Gdzie znajdę "WebWallet"?

"WebWallet" znajdziesz w zakładce "LOGOWANIE" lub pod adresem: https://webwallet.com/login. Zanim się zalogujesz, otrzymasz e-mail dotyczący rejestracji na swojej poczcie.

Czym jest i jak założyć "Digital Wallet"?

"Digital Wallet" jest to platforma wspierająca przelewy Twoich środków NetLeaders. Instrukcję założenia "Digital Wallet" możesz znaleźć pod adresem: https://coinleaders.freshdesk.com/support/solutions/articles/19000077577-berkeley-digital-wallet-creation-tutorial.

* "Digital Wallet" operowany jest przez pośrednika "Berkeley Payment Solution Service".

Czym jest "Validator"?

"Validator" jest sprzętem portfelowym który pozwala na dostęp oraz zarządzanie środkami "cyfrowego" portfela "WebWallet". Służy do potwierdzeń wszystkich transakcji, bez niego nie dokonasz kupna lub sprzedaży Twoich "monet" na giełdzie.

* "Validator" przechowuje klucz prywatny, a nie kryptowalutę. To "BlockChain" służy jako miejsce przechowywania kryptowaluty.

Jaka firma jest producentem "Validator"?

Producentem "Validator" jest francuska firma Ledger. Ta sama firma odpowiada za produkcję "cyfrowych" portfeli dla BitCoin oraz innych najsłynniejszych kryptowalut.

Czy "Validator" jest obowiązkowy dla każdego?

"Validator" jest obowiązkowy dla każdej osoby posiadającej "WebWallet".

Czy mogę za pomocą "Validator" obsługiwać wiele portfeli jednocześnie?

"Validator" może obsługiwać wiele portfeli jednocześnie.

Czy "Validator" może obsługiwać inne kryptowaluty niż DasCoin?

"Validator" może obsługiwać wszystkie kryptowaluty, które oparte są na technologii "Ledger Nano S".

Jak poprawnie skonfigurować "Validator"?

Wszystkie poradniki znajdziesz w zakładce "DASPORADNIKI".

Jak poprawnie używać "Validator"?

"Validator" służy jako potwierdzenie każdej transakcji, wystarczy podłączyć go do USB i potwierdzać za pomocą przycisków na urządzeniu.

* Aby urządzenie poprawnie działało musisz podłączyć je do komputera i najlepiej używaj rekomendowanej przez firmę przeglądarki "Google Chrome".
** "Validator" jest zgodny z systemami Windows, Mac OS i Linux.

Gdzie i jak mogę kupić "Validator"?

"Validator" możesz kupić na swoim koncie DasCoin (NetLeaders) w zakładce "Shop". Na tę chwilę masz możliwość zakupu tylko za pośrednictwem środków na swoim koncie DasCoin (NetLeaders). Możesz zawsze doładować swoje konto poprzez BitCoin lub zwykły przelew.

* Jeśli chcesz doładować swoje konto DasCoin (NetLeaders) zgłoś to do "Support"

Czy mogę zamówić więcej niż 1 "Validator"?

Każdy użytkownik DasCoin (NetLeaders) może zamówić tylko 1 "Validator".

* Na każde konto DasCoin (NetLeaders) przypada 1 "Validator".

Od kiedy rozpocznie się wysyłka "Validator" do użytkowników?

Wysyłka "Validator" rozpocznie się od 15 października 2017 roku.

Ile kosztuje "Validator"?

"Validator" kosztuje 60 €. W tej chwili obowiązuje cena promocyjna 39 €.

* Czas trwania promocji w tej chwili jest nieokreślony.

Co się stanie jeśli zgubię swój "Validator"?

Jeśli zgubisz swój "Validator" to nic straconego, możesz nabyć kolejny. Najważniejszy jest klucz prywatny zabezpieczony w odpowiednim miejscu. To właśnie klucz prywatny stanowi Twoje "hasło".

Jakie są realne zagrożenia oraz alternatywy na nie w związku z DasCoin?

Jedynym realnym zagrożeniem jest spadek wartości "monety", ale to oznacza jeszcze lepszą okazję do zarobku, bo jeśli cena (kurs) spada to potem idzie w górę. Kłaniają się proste zasady funkcjonowania ekonomii. Biorąc pod uwagę zalety i to co wyróżnia DasCoin minimalizujemy maksymalnie ryzyko inwestycji.

Gdzie znajdę instrukcje, poradniki i wszelkie pomoce dotyczące DasCoin (NetLeaders)?

Wszystkie poradniki znajdziesz w zakładce "DASPORADNIKI".

Gdzie mogę uzyskać odpowiedzi na pytania związane z DasCoin?

Abyś mógł uzyskać odpowiedzi na pytania związane z DasCoin, najlepiej skontaktuj się z osobą, która bezpośrednio poleciła Ci ten projekt. Możesz także skorzystać z grupy, do której należysz na Facebook.

Jakie i gdzie znajdę oficjalne kanały informacyjne DasCoin (NetLeaders)?

Oficjalne kanały informacyjne DasCoin (NetLeaders) znajdziesz na:

NetLeaders;
DasCoin;
Facebook;
Twitter;
YouTube.

* Odpowiednim źródłem informacji jest także bezpośredni kontakt z osobą, które poleciła Ci ten projekt.

Czy są organizowane oficjalne firmowe webinars (hangouts), jeśli tak to gdzie je znajdę?

Oficjalne firmowe webinars (hangouts) są organizowane na żywo co tydzień w środę o godzinie 16:00. Wszystkie nagrane odcinki możesz znaleźć na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).

* O każdym planowanym oficjalne firmowym webinars (hangouts) jesteś informowany poprzez e-mail.

Czy mogę liczyć na Wasze wsparcie w projekcie?

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Każdy z nas należy do grupy i oferuje pozostałym osobom swoją pomoc. Jesteśmy nastawieni na pracę zespołową, bo wiemy, że to daje największe efekty.

W jaki sposób i do której grupy mogę zapisać się na Facebook?

Żebyś mógł zapisać się do konkretnej grupy na Facebook skontaktuj się z osobą, która bezpośrednio poleciła Ci DasCoin. To ta osoba jest odpowiedzialna za zgłoszenie Cię do odpowiedniej grupy.

Gdzie i jak mogę zgłosić problemy techniczne?

Problemy techniczne możesz zgłosić osobie, która poleciła Ci DasCoin lub też skorzystać z grupy wsparcia, do której należysz na Facebook. Możesz także skorzystać z pomocy technicznej bezpośrednio na swoim koncie DasCoin (NetLeaders) w formie czat lub w formie zapytania poprzez wiadomość e-mail. "Support" dla "DasCoin", "NetLeaders" oraz "WebWallet" pod adresem: support@netleaders.com, oraz "Support" dla "Freshdesk" pod adresem: support@freshdesk.com.

W jakich dniach i od której do której godziny urzęduje czat firmy NetLeaders?

Czat firmy NetLeaders urzęduje codziennie od godziny 07:00 do 22:00.

Czy "Support" występuje również w języku polskim?

"Support" również występuje w języku polskim.

Czy mogę wykorzystywać materiały DasCoin i promować je na swojej stronie internetowej?

Możesz wykorzystywać materiały DasCoin i promować je na swojej stronie internetowej, ale tylko pod warunkiem, że są one udostępnione przez firmę NetLeaders i uwzględnisz źródło pochodzenia tych materiałów. Na rozpowszechnianie materiałów ze źródeł z grup Facebook albo źródeł prywatnych, musisz mieć pisemną zgodę.

Czy organizujecie jakieś szkolenia lub wspólne integracje?

DasCoin to nie tylko ciągły rozwój ale też wspólna zabawa. Dlatego też organizujemy eventy, szkolenia, integracje czy różnego rodzaju wyjazdy. O wszystkich tego rodzaju wydarzeniach informujemy bezpośrednio na stronie internetowej lub poprzez wewnętrzne grupy, do których należysz.

Co muszę zrobić żeby zarabiać w DasCoin?

Żebyś mógł zarabiać, jedynym wymogiem jest rejestracja w projekcie. Jeśli chcesz zostać INWESTOREM, to musisz kupić licencję, a później wchodząc na giełdę - sprzedać swoje cyfrowe "monety". Proponuję jednak, żebyś potraktował ten projekt długoterminowo, gdyż wzrost będzie adekwatny do rozwoju biegu wydarzeń projektu. Jeśli chcesz dodatkowo skupić się na Network Marketingu, to zanim zarejestrujesz się, porozmawiaj z osobą która poleciła Ci DasCoin. Otrzymasz wszelkie informacje w związku z pojęciem PARTNER BIZNESOWY.

Czy podczas rejestracji muszę podpisać jakaś umowę lub zobowiązać się do czegoś?

Podczas rejestracji wystarczy, że potwierdzisz dwa wewnętrzne regulaminy. Pierwszy dotyczy rejestracji konta, a drugi zakupu licencji i/lub opcji "Advocate".

* Wszystkie regulaminy znajdziesz na stronie internetowej NetLeaders pod adresem: https://netleaders.com/pl/.

Gdzie znajdę wszystkie regulaminy dotyczące DasCoin (NetLeaders)?

Wszystkie regulaminy dotyczące DasCoin (NetLeaders) znajdziesz na stronie internetowej NetLeaders pod adresem: https://netleaders.com/pl/.

W jaki sposób mogę kupić licencję DasCoin?

Jeśli chcesz kupić licencję kliknij w "link" osoby polecającej lub przejdź do zakładki "REJESTRACJA" + "KONTO DASCOIN (NETLEADERS)". Wybierz rodzaj licencji i dokonaj płatności. Poradnik zakupu licencji i szczegółową instrukcję krok po kroku, znajdziesz w zakładce "DASPORADNIKI".

Co kupuje w ramach licencji, co jest produktem?

W ramach licencji kupujesz "cykle", które pozwalają Tobie uzyskać "monety" DasCoin, "Smart Contracts" czy inne zastosowania pojawiające się w trakcie rozwoju DasCoin. To pokazuje jak wielką skalę ma DasCoin jeśli chodzi o zastosowanie i wyjątkowość spośród kryptowalut.

Gdzie dokładnie wpłacam pieniądze?

Twoje pieniądze dokładnie wpłacasz na:
CL Singapore Pte. Lld
Singapore ACRA No.:201615510K
Tower3, Marina Bay Financial Centre #17-01
018982 Singapore

Czy mogę kupić kilka licencji DasCoin jednocześnie?

Możesz kupić kilka licencji, ale nie jednocześnie. Rozwiązaniem jest "increase" posiadanej licencji do wyższej (droższej). Wystarczy, że się zarejestrujesz i zalogujesz na swoje konto DasCoin (NetLeaders) pod adresem: https://netleaders.com/sign. Następnie gdy kupisz pierwszą licencję dokonujesz "increase" do wyższej (droższej) licencji. Ważne - "increase" możesz dokonać tylko do wyższej (droższej) licencji. Nie możesz posiadać na jednym koncie DasCoin (NetLeaders) dwóch takich samych licencji.

Czy mogę zrezygnować z licencji po dokonaniu płatności za nią?

Możesz zrezygnować z licencji po dokonaniu płatności za nią. W zależności od danego kraju, chronią Cię konkretne prawa na rzecz konsumentów bądź przedsiębiorców. Zapoznaj się z nimi i w celu rezygnacji z licencji skontaktuj się z "Support" (najlepiej w formie czat na stronie internetowej NetLeaders).

Czy mogę otrzymać fakturę za zakup licencji?

Jeśli chcesz otrzymać fakturę za zakup licencji wystarczy, że napiszesz do "Support" w formie e-mail lub bezpośrednio przez czat na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).

Jakie są rodzaje licencji i ile kosztują?

Oto rodzaje i ceny poszczególnych licencji:

Licencja STANDARD w cenie 100 €;
Licencja MANAGER w cenie 500 €;
Licencja PRO w cenie 2.000 €;
Licencja EXECUTIVE w cenie 5.000 €;
Licencja VICE-PRESIDENT w cenie 12.500 €;
Licencja PRESIDENT w cenie 25.000 €.

Jakie są sposoby zapłaty za licencję?

Masz 3 sposoby zapłaty za licencję - "monetami" BitCoin, przelewem ekspresowym lub "Gift Code".

* W związku z tym, że "Gift Code" traktowany jest jako zawieranie umowy pomiędzy dwoma użytkownikami, to nie przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
** Jeśli wykorzystasz "Gift Code" jako formę zapłaty, rachunek tylko możesz pobrać od osoby, która Tobie ten "Gift Code" wygenerowała.

W jakich walutach mogę zapłacić za licencję?

Wszystko zależy od tego jaką formę płatności wybierzesz. Od dnia 24 czerwca 2017 roku firma wprowadziła rozwiązania płatnicze za pośrednictwem przelewów ekspresowych co pozwala przeliczać euro (€) po aktualnym kursie waluty jaką dysponujesz.

Ile pieniędzy z każdej licencji zostaje przeznaczone na reklamę (dzielenie się informacją)?

Z każdej licencji maksymalnie na reklamę (dzielenie się informacją) zostaje przeznaczenie 42%. Średnio 25%.

Kiedy najlepiej kupić licencję?

W przypadku kryptowalut czas ma ogromne znaczenie. Przez to, że kryptowaluta jest "wykopywana" (wydobywana) za pomocą komputerów i coraz trudniejsze jest jej "wykopywanie" (wydobywanie), to im wcześniej zdecydujesz się na zakup licencji, tym więcej otrzymasz "monet". Im większa trudność "wykopywania" (wydobywania) (współczynnik "Frequency"), tym mniej "monet" otrzymasz za daną licencję. Wynika to z faktu, że im więcej licencji jest obecnie sprzedanych, tym większa jest potencjalna wartość DasCoin. Podsumowując - im wcześniej kupisz licencję, tym więcej "monet" otrzymasz.

Co się dzieje z pieniędzmi, które wpłacam do firmy?

Pieniądze, które wpłacasz są wykorzystywane do rozbudowania infrastruktury, zwiększenia potencjału technologicznego i zatrudnienia dodatkowych specjalistów, dzięki czemu wzrasta użyteczność DasCoin, a co za tym idzie - naturalnie wpłynie na jego cenę. Dodatkowo, firma w zamian za edukację i budowanie społeczności, dzieli się pieniędzmi z promotorami, których praca też wpływa na wzrost wartości produktu. Zastanów się - który projekt ma większy potencjał wzrostu wartości? Taki, który wchodzi na giełdę i być może ktoś będzie chciał go zakupić? Czy taki, który wchodzi na rynek i z miejsca ma gotową społeczność, która jest wyedukowana, świadoma i wie jaką wartość może osiągnąć DasCoin? Która kryptowaluta szybciej zdobędzie popularność i społeczność, co też ma wpływ na cenę? Taka w której twórcy zdecydowali się wynagradzać osoby, które dzielą się informacjami o tym projekcie, czy taka, która się tym wcale nie zajmuje? Odpowiedź jest oczywista i to kolejna dobra wiadomość dla osób, które nie chcą budować społeczności, ale mimo to interesuje ich wzrost wartości DasCoin.

Jak długo będą sprzedawane licencje DasCoin (NetLeaders)?

Sprzedaż licencji będzie odbywała się tak długo ile trwać będzie emisja "monet" DasCoin. Czas trwania to ok. 12 lat.

Jaką mam wybrać licencję?

To jaką licencję wybierzesz zależy od tego, jaką kwotą dysponujesz, jakie zyski chcesz osiągnąć w przyszłości i do czego chcesz wykorzystać DasCoin. Poradnik zakupu licencji i szczegółowa instrukcja krok po kroku, znajdują się w podzakładkach zakładki "WSPÓŁPRACA".

Na jaką licencję najczęściej decydują się osoby?

Osoby najczęściej decydują się na licencję EXECUTIVE = 5.000 €. Jest to stricte najlepsza licencja jeśli chodzi o inwestycje. Zysk przy tej licencji po kursie 5 € wynosi już ponad 1.000.000 ZŁ.

* Pamiętaj, że ilość "monet" jest zależna od współczynnika "Frequency".

Co zawiera licencja?

Licencja zawiera następujące informacje: rodzaj zakupionej licencji, dane osobowe kupującego, datę zakupu licencji, liczbę "cykli", poziom "upgrade" oraz współczynnik "Frequency".

Gdzie znajdę swoją licencję i pozostałe informacje o jej zakupie?

Wszystkie informacje dotyczące swojej licencji oraz jej zakupu znajdziesz na koncie DasCoin (NetLeaders), który jest dostępny po zalogowaniu pod adresem: https://netleaders.com/sign.

Czy mogę sprzedać swoją licencję?

Samej licencji nie możesz sprzedać. Jedynie możesz sprzedać swoje konto powiązane ze wszystkimi licencjami jakie kupiłeś oraz osiągnięciami jakie wypracowałeś indywidualnie i jako grupa. W tym celu należy poinformować "Support". Po pozytywnej weryfikacji transfer zostanie zatwierdzony.

Ile otrzymam "monet" DasCoin i gdzie znajdę kalkulator obliczający?

Wzór obliczeń dla "monet", które otrzymasz jest następujący: (liczba "cykli" w ramach licencji + bonus) x 2 ^ (liczba "upgrades" z licencji) / (aktualny współczynnik "Frequency") - kalkulator obliczający znajdziesz w zakładce "DASCOIN" lub pod adresem: http://kalkulator.dascoingroup.com/.

Czym jest "increase" licencji?

Czy jeśli osoba z mojego polecenia dokona "increase" licencji, to też dostanę z niej prowizje? (Network Marketing)

"Increase" licencji liczony jest jako zakup nowej licencji, a to oznacza, że również dostaniesz z niej prowizję.

W jaki sposób wypłacane są pieniądze, które zarobiłem w DasCoin? (Network Marketing)

Pieniądze, które zarobiłeś w DasCoin trafiają na Twoje konto DasCoin (NetLeaders) i wypłacane są co tydzień. W każdą niedzielę następuje podliczenie, a tydzień później dostajesz wypłatę. Wszystkie szczegóły dotyczące Twojej wypłaty (za co, ile i w jakim okresie) znajdziesz na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).

Jak mogę wypłacić swoje środki "€" z konta DasCoin (NetLeaders)?

Żeby wypłacić swoje środki "€" z konta DasCoin (NetLeaders) masz dwie możliwości:
a) Za pomocą przelewu bankowego.
b) Za pomocą BitCoin.

* Przy wypłacie swoich środków pamiętaj o prowizji jaka jest pobierana w związku z transferem oraz o obowiązującej kwocie minimalnej wypłaty.

Czy mogę przetransferować swoje środki z konta DasCoin (NetLaders) na inne wskazane przeze mnie konto?

Możesz przetransferować swoje środki z konta DasCoin (NetLaders) na inne wskazane przez Ciebie konto.

Jak mogę przetransferować swoje środki z konta DasCoin (NetLaders) na inne wskazane przeze mnie konto i ile czasu trwa proces?

Żebyś mógł przetransferować swoje środki z konta DasCoin (NetLaders) na inne wskazane przez Ciebie konto wystarczy, że napiszesz do "Support" stosowny e-mail. Czas przetransferowania wynosi maksymalnie do dwóch dni.

Instrukcja przetransferowania jest następująca:

1. Wysyłasz wiadomość e-mail do "Support" ze skrzynki, którą masz przypisaną do konta DasCoin (NetLaders) - loginu z którego chcesz przetransferować środki.
2. Piszesz z jakiego konta DasCoin (NetLaders) - loginu środki mają być przetransferowane.
3. Piszesz dane personalne oraz numer telefonu w celu weryfikacji.
4. Piszesz kwotę przetransferowania.
5. Piszesz na jakie konto DasCoin (NetLaders) środki mają zostać przetransferowane.
6. Piszesz powód transferu.

* W późniejszym etapie, proces przetransferowania środków będzie możliwy z poziomu konta DasCoin (NetLaders).

Czy da się "żyć", zarabiając tylko w DasCoin? (Network Marketing)

Odpowiedź na to pytanie tak naprawdę zależy to od tego, ile czasu poświęcasz i jak intensywnie pracujesz w DasCoin. Większość osób potrzebuje od trzech do sześciu miesięcy, żeby osiągnąć poziom pozwalający na swobodne życie.

Ile realnie wynoszą zarobki w DasCoin? (Network Marketing)

Odpowiedź na to pytanie tak naprawdę zależy to od tego, ile czasu poświęcasz i jak intensywnie pracujesz w DasCoin. W naszej grupie zarobki wynoszą od 1.000 do nawet 150.000 ZŁ miesięcznie. Z miesiąca na miesiąc stale rosną. Im dłużej jesteś w biznesie, tym więcej osiągasz.

Czym jest giełda wewnętrzna i zewnętrzna.

Giełda wewnętrzna zarówno jak i zewnętrzna to miejsce transakcji pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi.

Czym jest "DASX"?

"DASX" oznacza giełdę DasCoin.

Czym różni się giełda wewnętrzna od zewnętrznej w DasCoin?

Różnica między giełdą wewnętrzną, a zewnętrzną jest następująca: na giełdzie wewnętrznej udział w transakcjach biorą tylko posiadacze licencji DasCoin (NetLeaders), natomiast na giełdzie zewnętrznej udział w transakcjach mogą wziąć wszystkie osoby zarejestrowane na giełdzie.

Kiedy kryptowaluta DasCoin wejdzie na giełdę?

Nie ma konkretnej daty wejścia DasCoin na giełdę. Wiadomo jest, że giełda wewnętrzna zostanie uruchomiona w 2017 roku (trzeci kwartał), natomiast giełda zewnętrzna w 2018 roku (pierwszy kwartał).

Od kiedy DasCoin jest na giełdzie wewnętrznej?

DasCoin jest na giełdzie wewnętrznej od 30 września 2017 roku.

Czy jak DasCoin wejdzie na giełdę to sprzedaż licencji zostanie zakończona?

Sprzedaż licencji będzie odbywała się tak długo ile trwać będzie emisja "monet" DasCoin. Czas trwania to ok. 12 lat.

Czy jak DasCoin wejdzie na giełdę to kupno licencji będzie się bardziej opłacało niż kupno "monet" bezpośrednio na giełdzie?

Kupno licencji DasCoin (NetLeaders) zawsze będzie się lepiej opłacało niż kupno "monet" bezpośrednio na giełdzie ze względu na to, że "produkcja monet" odbywa się za pośrednictwem kupna licencji. Mówiąc ogólnie zawsze tańszy zakup występuję u "producenta".

Jak przebiega proces "produkcji" DasCoin i jakie zmiany będą po wejściu na giełdę wewnętrzną?

Kalkulator DasCoin - http://kalkulator.dascoingroup.com/.
Wzór obliczeń kalkulatora - (liczba "cykli" w ramach licencji + bonus) x 2 ^ (liczba "upgrades" z licencji) / (aktualny współczynnik "Frequency").

* "Cykle" - "materiał" potrzebny do "produkcji" DasCoin. (Nie myl "cykli" jako miary czasu).
** "Upgrade" - proces podwojenia "cykli" następujący co 108 dni (dni liczone są odgórnie według systemu, nie od czasu zakupu licencji). Ilość dni do końca "upgrade" możesz śledzić na swoim koncie DasCoin (NetLeaders).
*** "Frequency" - współczynnik trudności "produkcji" DasCoin. "Frequency" zmienia się pierwszego i szesnastego dnia każdego miesiąca. Im większy współczynnik "Frequency" tym mniej DasCoin otrzymasz.

Przykład na podstawie licencji EXECUTIVE (5.000 €):

Potrzebne parametry licencji dla procesu "produkcji" DasCoin:
a) Ilość "cykli" - 65.000 + bonus 10% (6.500) = 71.500 "cykli".
b) Ilość "upgrades" - 2 (1 "upgrade" trwa 108 dni).
c) "Frequency" - 11.9.

Aktualne parametry znajdziesz na stronie internetowej NetLeaders w zakładce "DOŁĄCZ DO NAS" (6 sposobów dołączenia do społeczności).

Warunki kupna licencji obowiązujące przed 3 listopada 2017 roku:

Proces "produkcji" DasCoin odbywa się w następujący sposób:
Ilość "cykli" w ramach licencji (71.500) pomnaża się przez ilość "upgrades" (2) i dzieli przez "Frequency" (11.9).
Maksymalnie potrzeba 216 dni abyś otrzymał wszystkie "cykle" w ramach licencji EXECUTIVE (5.000 €), które następnie AUTOMATYCZNIE umieszczane są w "kolejce minting" do "produkcji" Twoich "monet" DasCoin.
* "Kolejkę minting" Twoich "cykli" możesz śledzić w "WebWallet" (zakładka "Queue").
** Czas "produkcji" "monet" DasCoin zależny jest od ogólnej ilości "cykli" wszystkich użytkowników w "kolejce minting".
Proces umieszczania "cykli" do "produkcji" przebiega AUTOMATYCZNIE w "WebWallet".

Wszystkie informacje dotyczące procesu "produkcji" DasCoin znajdziesz w swoim "WebWallet".

Według wzoru obliczeń kalkulatora gdy kupiłeś licencję EXECUTIVE (5.000 €) przed 3 listopada 2017 roku otrzymujesz 24.034 DasCoin.
Cały proces "produkcji" odbywa się AUTOMATYCZNIE w "WebWallet".
Dla potwierdzeń jakichkolwiek transakcji potrzebujesz "Validator".

"Increase" licencji (dokupienie droższej licencji na tym samym koncie) traktowany jest jako zakup nowej licencji.

Warunki kupna licencji obowiązujące po 3 listopada 2017 roku:

Proces "produkcji" DasCoin odbywa się w następujący sposób:
Ilość "cykli" w ramach licencji (71.500) pomnaża się przez ilość "upgrades" (2) i dzieli przez "Frequency" (11.9).
Maksymalnie potrzeba 216 dni abyś otrzymał wszystkie "cykle" w ramach licencji EXECUTIVE (5.000 €), które następnie RĘCZNIE umieszczasz w "kolejce minting" do "produkcji" Twoich "monet" DasCoin.
* "Kolejkę minting" Twoich "cykli" możesz śledzić w "WebWallet" (zakładka "Queue").
** Czas "produkcji" "monet" DasCoin zależny jest od ogólnej ilości "cykli" wszystkich użytkowników w "kolejce minting".
Proces umieszczania "cykli" do "produkcji" przebiega RĘCZNIE w "WebWallet".

Wszystkie informacje dotyczące procesu "produkcji" DasCoin znajdziesz w swoim "WebWallet".

Według wzoru obliczeń kalkulatora gdy kupiłeś licencję EXECUTIVE (5.000 €) po 3 listopada 2017 roku otrzymujesz MAKSYMALNIE 24.034 DasCoin.
Cały proces "produkcji" odbywa się RĘCZNIE w "WebWallet".
W tym przypadku sam decydujesz kiedy umieścisz swoje "cykle" do "produkcji" DasCoin. Przewagą jest to, że "cykle" będziesz mógł wykorzystać do różnych zastosowań, które będą się pojawiały w trakcie rozwoju DasCoin.
Dla potwierdzeń jakichkolwiek transakcji (łącznie z transferem "cykli") potrzebujesz "Validator".

"Increase" licencji (dokupienie droższej licencji na tym samym koncie) traktowany jest jako zakup nowej licencji.

Pamiętaj o tym, że podwajają się przy "upgrade" tylko te "cykle", które wcześniej NIE umieściłeś w "kolejce minting". Dlatego jeśli zależy Ci na otrzymaniu maksymalnej liczby "monet" DasCoin jakie Ci przysługują, poczekaj gdy otrzymasz wszystkie "cykle" w ramach licencji, którą kupiłeś i dopiero wtedy umieść je do "kolejki minting". W przeciwnym razie dostaniesz mniejszą liczbę "monet" DasCoin.

* Wyjątkiem jest licencja PRESIDENT (25.000 €). W tym przypadku zawsze otrzymasz maksymalną liczbę "monet" DasCoin jakie Ci przysługują, nie ma znaczenia kiedy umieścisz "cykle" do "kolejki minting".

** Jeśli dokonałeś zakupu licencji przed 3 listopada 2017 i robisz "Increase" licencji (dokupienie droższej licencji na tym samym koncie) po 3 listopada 2017 to warunki nowej licencji obowiązują jak przed 3 listopada 2017 (AUTOMATYCZNIE).

Podsumowując - jedyną różnicą po 3 listopada 2017 roku jest własna decyzja dotycząca RĘCZNEGO umieszczania "cykli" do "produkcji" DasCoin lub do innych zastosowań, które będą się pojawiały w trakcie rozwoju DasCoin.

Gdzie znajdę aktualny kurs DasCoin na giełdzie?

Aktualny kurs DasCoin na giełdzie znajdziesz na stronie internetowej NetLeaders. Możesz również znaleźć go na "BlockChain" lub po zalogowaniu na "WebWallet".

Jak mogę sprzedać i/lub kupić na giełdzie wewnętrznej "monety" DasCoin?

Wszystkie poradniki znajdziesz w zakładce "DASPORADNIKI".

Jaką mam pewność, że kryptowaluta DasCoin wejdzie na gełdę?

W styczniu został zaprezentowany oficjalnie "BlockChain", a to oznacza, że DasCoin jest kryptowalutą. Jej "wykopywanie" (wydobywanie) nastąpiło 31 marca 2017 roku o godzinie 21:30. W każdej chwili możesz pobrać "White Paper", czyli oficjalny (wiarygodny) dokument zawierający szczegóły dotyczące przyszłości kryptowaluty, a to daje Ci niemal pewność, że DasCoin wejdzie na giełdę. Plany dotyczą wejścia na giełdę zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną, a to wszystko nastąpi na przełomie roku 2017/2018.

Jaką mam pewność, że wartość DasCoin osiągnie 1 € lub więcej?

Biorąc pod uwagę cechy jakimi wyróżnia się ta kryptowaluta, masz niemal pewność, że wartość osiągnie więcej niż 1 € - przede wszystkim ze względu na możliwość jej użytkowania w życiu codziennym. Co za tym idzie? Jest popyt, jest podaż a więc i wartość. Czysta ekonomia. Spójrzmy na inne kryptowaluty, które odnoszą sukcesy finansowe i mimo że nie mają wielkiego użytku, ich wartość stale rośnie. Dla przykładu - DasCoin będzie pierwszą kryptowalutą, do której będzie wykorzystywany terminal do płatności. Kolejny argument to osoby, które tworzą DasCoin - mają wieloletnie doświadczenie i wiarygodność w tym co robią. Te i inne argumenty przemawiają za jego sukcesem i sprawiają, że przoduje na rynku. Dlaczego więc jego wartość ma spadać a nie rosnąć?

Kiedy i jak będę mógł sprzedać swoje "monety" DasCoin?

"Monety" będziesz mógł sprzedać po wejściu DasCoin na giełdę i właśnie tam będziesz dokonywał wszelkich transakcji.

* Do czasu gdy "volumen" (obrót) nie będzie stabilny to będą występowały limity transferu DasCoin z "Vault" na "Hot Wallet".

Jakie występują limity na "WebWallet" (giełda)?

Oto limity transferu dla poszczególnych licencji:

Licencja STANDARD: 5 € na dzień;
Licencja MANAGER: 10 € na dzień;
Licencja PRO: 25 € na dzień;
Licencja EXECUTIVE: 50 € na dzień;
Licencja VICE-PRESIDENT: 100 € na dzień;
Licencja PRESIDENT: 187,50 € na dzień.

* Limity dotyczą tylko transferu "monet" DasCoin z "Vault" na "Hot Wallet" (nie mylić z giełdą).
** Limity będą do czasu gdy "volumen" (obrót) nie będzie stabilny.
*** Limity opierają się w stosunku kursu kryptowaluty DasCoin do waluty euro (€).

Na jakiej zasadzie działa limit transferu na "WebWallet" (giełda)?

Zasada limitu transferu na "WebWallet" działa w ten sposób, że tylko "monety" DasCoin z "Vault" transferowane są na "Hot Wallet" w oparciu o omawiane wcześniej limity kwotowe. "Hot Wallet" zsynchronizowany jest z giełdą "Exchange" na której nie występują żadne limity.

* Transfer "monet" DasCoin musisz dokonywać ręcznie.
** Limity opierają się w stosunku kursu kryptowaluty DasCoin do waluty euro (€).

Po jakim czasie limity będą zniesione?

Limity będą do czasu gdy "volumen" (obrót) nie będzie stabilny.

Co oznacza "WebEuros" (w€) i dlaczego taka waluta występuje na giełdzie?

"WebEuros" (w€) jest to powszechnie wykorzystywana waluta euro (€) tylko w formie cyfrowej i stąd ta nazwa.

* Forma Twojej wypłaty z giełdy jest w postaci euro (€).

Czym jest "Vault"?

"Vault" jest to najprościej mówiąc Twój portfel (sejf). Na nim znajdują się wszystkie Twoje dostępne środki, które nie zostały jeszcze przetransferowane na "Hot Wallet".

Czym jest "Hot Wallet"?

"Hot Wallet" jest to portfel, który jest zsynchronizowany z giełdą. Środki jakie się na nim znajdują nie podlegają żadnym limitom.

Jak przenieść środki z "Vault" na "Hot Wallet"?

Wszystkie poradniki znajdziesz w zakładce "DASPORADNIKI".

Jaką mam pewność, że DasCoin pobije BitCoin?

DasCoin wcale nie musi pobijać BitCoin czy rywalizować z innymi kryptowalutami. Tak samo jest z euro, dolarem czy złotówką - każda waluta ma swoją wartość i jest wymienna.

Jakie jest ryzyko w DasCoin?

Największym ryzykiem w dziedzinie kryptowalut jest odradzenie komuś danej kryptowaluty… Dlaczego? Bo tak jak pokazuje historia, projekty, które były najbardziej odradzane, umożliwiały największy zarobek. Pytanie, czy jeżeli odradzisz komuś projekt, który mógłby z niego zrobić milionera, to czy zwykłe "przepraszam" wystarczy? DasCoin należy traktować jako typową inwestycję w oprogramowanie i tak jak każda inna inwestycja, wiąże się z ryzykiem.

Czy muszę się rozliczać z Urzędami ze swoich zarobków?

Według prawa polskiego, obowiązkiem jest rozliczanie się z Urzędem Skarbowym ze swoich zarobków. Jednak w tym przypadku, istnieją różne rozwiązania i aby je poznać, najlepiej porozmawiaj z członkami naszej grupy.

UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ NA: