COPYRIGHT © 2017

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
logo
logo

DASCOIN INWESTOR

OSIĄGNIJ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ

INWESTOR to osoba, która jest głównie nastawiona na pozyskanie zysku kapitałowego czyli prościej mówiąc: "taniej kupić, drożej sprzedać".

Jak widzisz na poniższym wykresie, kluczowym czynnikiem jest czas podjęcia Twojej decyzji, gdyż ma on wpływ na cenę, po której kupisz kryptowalutę DasCoin.

Jeśli chcesz zostać INWESTOREM, wystarczy, że kupisz licencję na oprogramowanie, które wygeneruje dla Ciebie określoną liczbę "cykli", mających wpływ na ilość Twoich "wybitych" "monet" DasCoin.

Po wykonaniu transakcji, wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na licencji w postaci certyfikatu.

Możesz go pobrać w każdej chwili - wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto DasCoin (NetLeaders).

FIRMY, KTÓRE ZUFAŁY KRYPTOWALUTOM

WYKRES WARTOŚCI KRYPTOWALUT

PRZYKŁADOWA LICENCJA ZAKUPU

WIDEOPREZENTACJE INWESTYCYJNE

JAKIE MASZ LICENCJE DO WYBORU?

STANDARD = 100

MANAGER = 500

PRO = 2.000

EXECUTIVE = 5.000

VICE-PRESIDENT = 12.500

PRESIDENT = 25.000

KALKULATOR OBLICZAJĄCY ILE OTRZYMASZ "MONET" DASCOIN

Aktualny "Frequency" = 16.0

NA JAKĄ LICENCJĘ MOŻESZ SIĘ ZDECYDOWAĆ?

PODSUMOWANIE

Chcesz zostać INWESTOREM? Zarejestruj się, a następnie kup wybraną licencję.

Wystarczy, że klikniesz w link osoby polecającej lub przycisk "ZAREJESTRUJ SIĘ" na dole tej strony. Możesz też przejść bezpośrednio do zakładki "REJESTRACJA" "KONTO DASCOIN (NETLEADERS)".

* Jeśli chcesz dodatkowo zarabiać pieniądze za polecanie DasCoin i korzystać z wszystkich bonusów, wykup jednorazowo opcję "Advocate". Zostaniesz dzięki temu PARTNEREM BIZNESOWYM. Pamiętaj, że z tej opcji możesz skorzystać w każdej chwili. Nie musisz decydować się akurat teraz.

REJESTRACJA KONTA

INSTRUKCJA W KILKU KROKACH

1. Klikasz w link osoby polecającej lub przycisk "ZAREJESTRUJ SIĘ" na dole tej strony. Możesz też przejść bezpośrednio do zakładki "REJESTRACJA" "KONTO DASCOIN (NETLEADERS)".

2. Wpisujesz swoje podstawowe dane oraz zaznaczasz, że akceptujesz regulamin; masz ukończone 18 lat i opcjonalnie zgadzasz się na przesyłanie aktualności ze strony internetowej NetLeaders na Twoją skrzynkę e-mail. Na końcu potwierdzasz zgodność wypełnionych danych.

3. Klikasz w link potwierdzający, który otrzymałeś w e-mail.

4. Logujesz się do swojego panelu klienta.

5. Wybierasz licencję, którą chcesz kupić.

6. Akceptujesz regulamin.

* Jeśli chcesz dodatkowo zarabiać pieniądze za polecanie DasCoin i korzystać z wszystkich bonusów, wykup jednorazowo opcję "Advocate". Zostaniesz dzięki temu PARTNEREM BIZNESOWYM. Pamiętaj, że z tej opcji możesz skorzystać w każdej chwili. Nie musisz decydować się akurat teraz. Natomiast jeśli zdecydujesz się teraz, (zaznacz) wykup jednorazowo opcję "Advocate" i zaakceptuj dodatkowo regulamin.

7. Wybierasz formę płatności. Masz 3 możliwości zapłaty - "monetami" BitCoin, przelewem ekspresowym lub "Gift Code".

8. Po dokonaniu płatności licencja jest już na Twoim koncie DasCoin (NetLeaders), a Ty stajesz się INWESTOREM.

 

** Pamiętaj o uzupełnieniu swoich danych oraz weryfikacji numeru telefonu na swoim koncie DasCoin (NetLeaders). Ten krok jest niezbędny w celu otrzymania link'u do założenia "cyfrowego" portfela "WebWallet".

UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ NA: