COPYRIGHT © 2017

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
logo
logo

O DASCOIN I NETLEADERS

PROLOG

Biorąc pod uwagę zmiany zachodzące na świecie, można zaobserwować, że to z czego korzystamy "dziś", nie podobało nam się "wczoraj" lub nie byliśmy do końca do tego przekonani. Przykładów jest naprawdę mnóstwo, ale skupmy się na jednym wybranym - na telefonie komórkowym. Masz komórkę? No właśnie, już nie pamiętam czasów kiedy nie było tego urządzenia, za to pamiętam czasy, że kiedy chcąc wykonać rozmową telefoniczną, musieliśmy podnieść słuchawkę podłączoną przewodem do adaptera i wykręcić numer, żeby wykonać połączenie. Wtedy były takie czasy i korzystaliśmy z tego, co było dostępne "pod ręką". Oczywiście nie wspomnę, że taki telefon miały tylko nieliczne osoby. A dziś? Dziś bardziej szokuje nas, kiedy ktoś nie ma telefonu, a dokładniej smartfon, posiadającego funkcje komputera - aparat cyfrowy, dyktafon, dostęp do Internetu, aplikacje, GPS… Pomyślałbyś, że takie urządzenia będą ogólnodostępne i będzie z nich korzystał prawie każdy na świecie? To tylko namiastka tego, co chcę poruszyć, małymi krokami zmierzam do słowa "informacja".

Wykorzystaj swoją wyobraźnię. Co by było, gdybyś był w posiadaniu wiedzy, którą mają tylko nieliczne osoby? Co byś zrobił w związku z tym nowym spektrum tematycznym? Odpowiedź jest prosta. Wykorzystałbyś to w 100% na swoją korzyść. Warto zadać sobie w tym momencie pytanie:

Czy którakolwiek z osób przewidujących cokolwiek, ma pewność tego, co robi?

Zawsze spotykasz się z ryzykiem, ale nie podejmując tego ryzyka, nie otrzymasz nagrody. Dr Jan Kulczyk, którego ogromnie podziwiam, zawsze powtarzał "Kiedy wszyscy kupują, Ty sprzedawaj. Kiedy wszyscy sprzedają, Ty kupuj". Jedyny wniosek który się nasuwa jest taki, że jeśli chcesz prowadzić ponadprzeciętne życie lub osiągać ponadprzeciętne wyniki, to musisz korzystać z ponadprzeciętnych "narzędzi". Nie ma dróg na skróty.

Głównym tematem "dzisiejszej lekcji" jest cyfryzacja monetarna, która jest zapowiedzią tego, że prędzej czy później będziemy korzystać tylko z cyfrowych "monet", a gotówka przejdzie do lamusa. Dlaczego tak twierdzę? Bo żyjemy w XXI wieku, a komputery przejmują dosłownie wszystko i wszystkich. Jeśli się mylę, to proszę żeby osoby, które mają konta bankowe, wypłaciły wszystkie swoje pieniądze. Czy to się uda? Odpowiedź jest jasna - to nierealne. Tych pieniędzy fizycznie nie ma. Patrząc na kraje skandynawskie i kraje, w których występuje wzmożona działalność prania brudnych pieniędzy, gotówki praktycznie już nie ma - istnieje tylko obrót finansowy w formie cyfrowej. Jest to wygodne i przyszłościowe. Pewnie powiesz, że wszystko ma swoje plusy i minusy. Tak, najlepiej byłoby zniwelować minusy, zostawiając same zalety. Jest to możliwe. Zaraz dowiesz się jak, ale najpierw zadam Tobie pierwsze pytanie…

CO MÓWIĄ CI KRYPTOWALUTY?

Poniższe wideo w prosty sposób przybliży Tobie tematykę kryptowalut.

Na pewno słyszałeś o sukcesie najsłynniejszej do tej pory kryptowaluty, jaką jest BitCoin.

Spójrz na wykresy, które obrazujące wzrost jej wartości.

CZYM JEST ZATEM DASCOIN?

DasCoin wszedł w życie w czerwcu 2016 roku i należy do niego już ponad 100.000 osób. Założycielem projektu jest firma NetLeaders.

DasCoin to nowa, hybrydowa kryptowaluta, niepodlegająca bankom, które celowo manipulują stopami procentowymi żeby m.in. zwiększać lub zmniejszać inflację. "Wykopywanie" (wydobywanie) samej kryptowaluty odbywa się za pomocą tzw. "software" (oprogramowania) metodą "Proof of Value" (zamiennie "Proof of Resources"). Żebyś mógł posiadać "monety" DasCoin, musisz kupić licencję na oprogramowanie "wykopujące" (wydobywające) dla Ciebie tę kryptowalutę. Licencja określa liczbę "cykli" jako produkt mający wpływ na ilość "wybitych" "monet" DasCoin. Po wykonaniu transakcji, wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na licencji w postaci certyfikatu. Możesz go pobrać w każdej chwili - wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto DasCoin (NetLeaders).

Kluczowym czynnikiem jest tutaj czas. Im później zdecydujesz się na zakup, tym trudniejsze jest "wykopywanie" (wydobywanie), a co za tym idzie, otrzymasz mniej "monet". Współczynnik trudności "wykopywania" (wydobywania) kryptowaluty nazywa się "Frequency". Im większy jest ten współczynnik, tym mniejsza jest podaż "monet". Proces "wykopywania" (wydobywania) możesz śledzić w "BlockChain". Już dziś wiemy, że ilość "monet" będzie wynosiła dokładnie 8.589.934.592 (2^33), a czas "wybijania" potrwa około 12 lat. Jest to więc wspaniała inwestycja długoterminowa, która może odnieść większy sukces niż jej poprzednik BitCoin.

Co więcej, DasCoin będzie kryptowalutą dostępną w użytku codziennym czyli będziesz mógł nią zapłacić za swoje codzienne zakupy. To wszystko umożliwi technologia "NFC", która działa podobnie jak karta płatnicza - wystarczy przyłożyć telefon do terminala i gotowe. Oczywiście firma zadba także o wprowadzenie indywidualnych kart płatniczych. Najciekawsze jest to, że DasCoin nie potrzebuje kosztownych systemów wdrożeniowych, przy których istnieje duże ryzyko, że nie wejdą w życie. Wszystko będzie się opierać na istniejących już systemach, promowanych przez największych finansowych graczy. Możesz zarzucić, że są to tylko spekulacje. Potwierdzeniem wiarygodności projektu jest tzw. "White Paper", czyli oficjalne zaprezentowanie kryptowaluty i przedstawienie wszystkich planów, które są konsekwentnie wdrażane i realizowane. Co więcej, DasCoin w przeciwieństwie do pieniędzy w banku, jest bezpieczny w "świecie cyfrowym", a kontrolę całej firmy pod względem finansowym nadzoruje niezależny audyt "KYC". Kolejnym argumentem bezpieczeństwa jest "cyfrowy" portfel w którym przechowujesz swoje "monety" i który jest niezależny od innych instytucji.

DasCoin (NetLeaders) jest firmą "FinTech" (finansowo-technologiczną) w fazie "ICO", co oznacza w skrócie start'up.

DasCoin jest uważany i promowany jako "Kryptowaluta Zaufania", która ma na celu zrewolucjonizowanie branży finansowej, a to właśnie dzięki wielkiej społeczności może stać się pierwszą globalną powszechnie użytkową kryptowalutą na całym świecie.

Więcej szczegółów dotyczących DasCoin znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej NetLeaders.

Zarabiaj na kryptowalucie DasCoin (Network Marketing). Aktualne informacje i kurs DasCoin. Wolność finansowa DasCoin.

ZAŁOŻYCIELE I OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA DASCOIN

CEO DasCoin

Specjalista branży FinTech od ponad 23 lat pracodawca i spec od zarządzania.
Twórca i Prezydent firmy branży social media: Mojo Media Twórca.
CEO sieci marketingowej TREKA i przedsiębiorstwa związanego z grami online: Change Gaming.
10 lat doświadczenia w Konsultingu Strategicznym we współpracy z największym amerykańskim bankiem JP Morgan Chase.
5 lat doświadczenia jako konsultant ds. marketingu w branży finansowej dla American Express i T.Rowe Price.
Ukończył uniwersytet w Princeton i jest rezydentem Sliema na Malcie.

Prezes NetLeaders

Przedsiębiorca branży technologicznej od ponad 20 lat z doświadczeniem w branży IT, marketingu i zarządzaniu.
Były szef technologiczny w R66T, Szef zarządzający w ComF5 (formalnie DigitalFX - cyfrowa platforma marketingowo-reklamowa).
CTO (Szef Technologiczny) i współzałożyciel HelloNetwork i Wice Prezydent technologiczny w SmartConnect.
Ukończył uniwersytet DeVry i rezyduje w Las Vegas, USA.

Dyrektor WebWallet

10 lat doświadczenia i praktyki na Wall Street jako broker inwestycyjny dla Goldman Sachs, Bear Stearns i HSBC.
Twórca Eagle Ventures, pierwszej spółki technologicznej na Bałkanach, Współtwórca Bastion Capital, Belgradzkiej firmy doradczej.
CFO (Szef Finansowy) i współtwórca IX2 Networks, wiodącego operatora kolokacji usług teleinformatycznych w Los Angeles.
Doradca do spraw finansów Ministra Serbii i Montenegro.
Ukończył uniwersytet w Princeton i jest rezydentem Belgradu w Serbii.

Prezes zarządzający DasFinancial

30 lat doświadczeń jako przedsiębiorca i finansista korporacyjny branż technologicznych i handlowej.
Twórca i CEO Outdoor Access Group (handel), Właściciel i CEO iMOZI Canada Inc. (technologie).
Twórca i Prezydent DOLFIN Developments West Ltd. & Safari Corporation (technologie).
Twórca i CEO w Taymad International Corp. (finanse i usługi dla korporacji).
Absolwent uniwersytetu Sir Wilfrid Laurier i Uniwersytetu w Calgary mieszkający w Vancouver, Kanada.

Wdrożeniowiec od DasCoin i Giełdy Publicznej

Współtwórca FXCM - jednego z największych brokerów giełdowych Forex.
Dyrektor Badań Rynkowych w Global Capital Investment i współpracował z teamem marketingowym GCI.
Zarządzał portfelem inwestycyjnym o wolumenie 250.000.000 $ dla Prudential Securities.
Niezależny konsultant finansowy dla wielu rządów i ministerstw finansów do spraw finansów i inwestycji.

Specjalistą ds. marki, marketingu i komunikacji

Zdobył ponad 12 lat doświadczenia w wielu największych agencjach w Londynie, w tym w Saatchi i Saatchi, a ostatnio w St Luke's.
Pomógł w powodzeniu globalnych marek, takich jak Samsung, McDonald's i T Mobile.
Został doceniony za swoją pracę w najwyższym stopniu - zdobywając 3 prestiżowe nagrody strategiczne APG i 12 Lions na Cannes Lions Festival of Creativity po drodze.
W 2016 roku znalazł się na 10 miejscu w rankingu największego stratega marki na świecie.

Dyrektor generalny

Ma ponad 25 lat doświadczenia jako członek zarządu, dyrektor generalny i prywatny inwestor w różnych, wysoko konkurencyjnych branżach w globalnym środowisku.
Oprócz informatyki i telekomunikacji, zdobył doświadczenie w branży lotniczej, opieki zdrowotnej, edukacji, bezpieczeństwa domów i elektroniki przemysłu wytwórczego.
Najbardziej znany jest jako były wiceprezes i dyrektor zarządzający Compaq Computer Asia Pacific, który w ciągu 7 lat przyniósł firmie przychód 1.000.000.000 $.
Lim jest obecnie założycielem i dyrektorem zarządzającym PLAN-B ICAG Pte Ltd - doradczej firmy butikowej, którą założył po odejściu z firmy Compaq.
Jego praktyka jest selektywnie zaangażowana w restrukturyzację, przyspieszenie biznesu, odwrócenie działalności, mentoring biznesowy i zarządzanie, podnoszenie kapitału, inkubacja technologii i inwestycje prywatne.

Dyrektor generalny

Po wygraniu Fringe First na festiwalu w Edynburgu, Neil zrezygnował z błyskotliwej kariery scenicznej i zaczął pracę w reklamie, współtworząc takie marki jak: Unilever i Nestlé.
Pracował nad nagradzanymi kampaniami dla: Lynx, Häagen-Dazs i Boddingtons.
Neil jest wybranym członkiem rady IPA.

Wdrożeniowiec ds. BlockChain DasCoin

CEO Bluzelle.
Pracował w: Walt Disney i Microsoft.
Jest współtwórcą ponad 500 start'up.
Zatrudnia w swoim zespole 350 doświadczonych programistów.

Wdrożeniowiec DasPay

CEO Carta Worldwide.
Osoba odpowiedzialna za rozwój systemów płatności takich jak: ApplePay, PayPal, Vodafone i Uber.

Doradca generalny ds. prawnych DasCoin

Ma 30 lat doświadczenia w obsłudze prawnej firm.
Jego zakres obowiązków obejmuje dopasowanie regulacji prawnych DasCoin na całym świecie.

Dyrektor i członek zarządu

Prof. Vinh jest starszym Doradcą Inwestycyjnym Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Zintegrowanej Resorts w Wietnamie.
Ma 30 lat doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie techniczne i umiejętności zarządzania w ponad 20 krajach.
Przez kilka lat był Azjatyckim Regionalnym Doradcą ds. Publicznej Infrastruktury Doradztwa Prywatnego, której jest właścicielem i która kierowana przez Bank Światowy.
Od czasu przybycia do Wietnamu w 1995 r. Prof. Vinh pomógł w stworzeniu i zarządzaniu programem Executive MBA na Uniwersytecie Hawajskim w Hanoi.
Wcześniej kierował praktyką doradztwa w zakresie zarządzania dla PricewaterhouseCoopers LLP; doradca finansowy ECA.
Pomógł ustalić zasady finansowania w ramach programu budowy największych instalacji wodnych w Wietnamie.
Prof. Vinh ukończył studia magisterskie i stypendia doktoranckie w Georgetown University School of Foreign Service, Washington, D.C. i Catholic University of America.

Dyrektor techniczny projektu

Jest to jedna spośród tylko siedemnastu osób na świecie posiadających tytuł "magistra" w dziedzinie kryptowalut.
Nie ma jeszcze Profesorów ani Doktorów tej nauki, a Aleksandar może być jako pierwszy.

Członek zarządu i manager ds. budowania marki DasCoin

Był odpowiedzialny za budowanie marki Volvo. Teraz został wybrany na członka zarządu DasCoin. Jest magistrem informatyki.
Zarządzał zespołem 2.800 pracowników, który osiągnął przychody przekraczające 10.000.000.000 $.

Dyrektor ds. strategii

Po skończeniu prawa na Oxfordzie, dołączył do firmy Lowe planując najbardziej efektywne i kreatywne kampanie dla: Weetabix, HSBC, Tesco i Stella Artois.
W 2004 roku Dan przystąpił do St Luke's, a przez ostatnie dziesięć lat pomagał agencjom tworzyć strategie dla kluczowych klientów.

Wdrożeniowiec ds. zasad i standardów DasCoin

Pracował 35 lat w firmie ExxonMobil jako osoba odpowiedzialna za politykę firmy.

Dyrektor ds. edukacji DasCoin

Osoba odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń w panelu klienta - konto DasCoin (NetLeaders).

Współtwórca oraz opiekun ds. BlockChain DasCoin

Amerykanin polskiego pochodzenia.
Programista i Developer z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w najbardziej prestiżowych miejscach Ameryki.
Pracował m.in. przy projekcie MaidSafeCoin (MAID) oraz stworzył własną kryptowalutę Safe Exchange Coin (SAFEX).

Niezależny członek zarządu

Ikona polskiego biznesu.
Decydowała w programie "Dragons' Den jak zostać milionerem" o pomysłach uczestników.
Założycielka i Prezes Heyka Capital Markets Group.
Członek Zarządu ABC Data Holding SA.
Członek Zarządu i Partner MCI Management SA.
Założyciel, Prezes i Przewodnicząca RN Central European Foods, Inc.
Założycielka i Dyrektor Zarządzający Poland Growth Funds.
Wiceprezes Security Pacific.
Makler/Doradca Inwestycyjny Salomon Brothers/Citigroup.
Oficer Bankowy JPMorgan Chase.

Dyrektor ds. marketingu DasCoin

Założyciel firmy "BUZZETEER".
Dołożył wszelkich starań do marketingu takich firm jak "Apple" czy "Tommy Hilfiger".
Wciąż głodny kolejnych wyzwań.
Specjalista ds. mediów społecznościowych.
Specjalista ds. komunikacji.
Specjalista ds. reputacji on-line.

Wdrożeniowiec DasNet, aplikacji i VPN

Wykupił udziały takich firm jak "Avast" czy "AVG Anti-Virus".
Dyrektor Zarządzający Privax Serbia Privax Limited.
Menedżer ds. Wsparcia Technicznego Netco Solutions.
Administrator systemu, Web Developer & Projektant.
Specjalista ds. Wsparcia Technicznego AQNS Hosting.

Manager ds. budowania marki DasCoin

Specjalista ds. budowania marki.
Doprowadził na wyżyny firmę "Heineken".
Jest autorem hasła reklamowego "Open Your World".

INNOWACJE I PLANY ROZWOJU DASCOIN

Co przemawia za pozytywnym przyjęciem się DasCoin na rynku finansowym?

Oto 8 mocnych punktów tej kryptowaluty.

Natychmiastowy i bezpieczny przepływ środków

BitCoin posiada ograniczenia pojemnościowe, co powoduje, że czas oczekiwania na potwierdzenie transferu wydłuża się nawet do kilku godzin. DasCoin odpowiedział na ten problem i stworzył 6-sekundowe bloki w których następuje przepływ środków. Co 6 sekund!

WebWallet

"Monety" DasCoin przechowywane są w "WebWallet" czyli niezależnym "cyfrowym" portfelu.

DasPay

Długo wyczekiwana i wymarzona przez posiadaczy kryptowalut platforma. Dzisiejsze technologie płatności mobilnych są tak rozwinięte, że pozwolą na płynne i łatwe wdrożenie płatności DasCoin. To oznacza, że już za chwilę w ponad 50.000.000 punktów handlowych będziesz mógł zapłacić kryptowalutą DasCoin. Wszystko dzięki wykorzystywaniu działającego obecnie systemowi "NFC".

"DasPay" (PL)

"DasPay" (ENG)

Giełda DasCoin

Celem jest wprowadzenie DasCoin na zewnętrzne giełdy wymiany walut. Dodatkowo DasCoin będzie posiadał własną giełdę, która pozwoli na szybsze o 20% transakcje i przełoży się na bezpośrednią sprzedaż oraz ilość klientów i traderów.

DasCoin for MetaTrader4

Już niebawem DasCoin zostanie wprowadzony na najsłynniejszą platformę inwestycyjną.

Smart Contracts

"Smart Contracts" w skrócie oznaczają umowy zawierane "cyfrowo" (inteligentne kontrakty). DasCoin będzie posiadał w swojej technologii "Smart Contracts" czyli "więzi prawne, które mogą samodzielnie funkcjonować w przestrzeni cyfrowej, bez potrzeby odwoływania się do świata realnego". "Smart Contracts" w skrócie oznacza umowy zawierane "cyfrowo". Zamiast podpisywać papierowe kontrakty (umowy) z drugim podmiotem i odbierać produkt, zapoznajesz się z konkretnym kontraktem (umową) przez komputer, podpisujesz "cyfrowo" kontrakt (umowę) i po elektronicznym przelewie środków automatycznie otrzymujesz "cyfrowy" klucz zapisany w "BlockChain", którym otwierasz przysłowiowe "drzwi". Oczywiście zanim środki będą zdeponowane, produkt i kwota muszą się zgadzać z konkretnym kontraktem (umową) w którym uwzględnione są wszystkie szczegóły współpracy oraz produktu.

MasterNode

"MasterNode" są węzłami w sieci. Na rynku kryptowalut są one znane m.in. z projektu Dash (zbieżność nazw przypadkowa, jednak Dash zawdzięcza swój sukces m.in. technologii opartej na wykorzystaniu "MasterNode"). W sieci DasCoin "MasterNode" będzie mogła tworzyć osoba, która ma określoną liczbę "monet" DasCoin. Pierwszy próg - 10.000 "monet", drugi próg - 100.000 "monet", trzeci próg - 1.000.000 "monet". Osoba, która spełni te warunki i dodatkowo będzie dysponowała odpowiednim sprzętem oraz łączem internetowym stanie się osobą, która niejako "stejkuje" DasCoin (zamraża swoją określoną liczbę "monet" i udostępnia moc obliczeniową, a w zamian za to otrzymuje "nagrodę" w postaci dodatkowych "monet"). Istnienie "MasterNode" powoduje kilka konkretnych rzeczy. Po pierwsze - jest to coś w rodzaju autostrady danych, co sprawia, że nawet przy dużym obciążeniu sieci działa ona płynnie i jest przepustowa. Po drugie - stabilizuje kurs i zapobiega większym wahaniom. Po trzecie - wpływa na wzrost kursu, ponieważ w pewnym stopniu ogranicza podaż (na rynku ogólnym jest mniej "monet", bo przez określony czas są one zamrożone). Czas na jaki "zamrażamy" swoje "monety" to rok, 3 lub 5 lat.

BlockChain as a service

"BlockChain" jako usługa. Osoby prywatne czy instytucje będą mogły wykorzystać technologię "BlockChain" do stworzenia różnego rodzaju rejestrów, uwzględniających historię transakcji czy aktualny stan rzeczy.

KORZYŚCI FINANSOWE

Uważam, że każda inwestycja musi mieć swój zwrot i przynosić korzyść finansową. W przypadku DasCoin masz zapewnione dwie formy, które powodują, że ten projekt jest jeszcze bardziej atrakcyjny i niepowtarzalny. Mowa o zysku kapitałowym (wzroście wartości kryptowaluty) oraz przepływie pieniężnym (dochodzie pasywnym) . Wielu z nas musi wybierać pomiędzy jedną formą a drugą - DasCoin łączy je obie naraz.

Jak Twoim zdaniem wygląda zarobek przeciętnego człowieka? Pracuje i zarabia określoną ilość pieniędzy (środków płatniczych) na swoje potrzeby. Co się dzieje, gdy przestanie pracować? Pieniądze też przestają płynąć. Często wspomina się o emeryturze, ale przypominam, że jest to przywilej, a nie obowiązek państwa. Jeszcze bardziej przytłaczające jest to, że jej wysokość nie jest adekwatna do wysiłku i pracy, który włożyliśmy przez całe życie.

DasCoin pozwala stworzyć taką sytuację finansową, gdzie pieniądze pracują dla Ciebie bez względu na to, czy czynnie pracujesz w danym momencie. Jak to się dzieje? Po pierwsze, kupując licencję na wydobywanie kryptowaluty w bardzo niskiej cenie za jedną "monetę", po upływie czasu otrzymujesz zwrot z inwestycji w postaci wzrostu wartości. Dla przykładu: płacisz 0,04 € za jedną sztukę, a po roku sprzedajesz np. po 1 €. Nie wspominam już o wyższych kwotach wzrostu - w chwili gdy to piszę, BitCoin osiągnął wartość 20.000 $ za 1 BitCoin! Zobacz jaką mamy dźwignię w portfelu. Czy to nie jest obiecujące? Jeśli jeszcze Cię to nie przekonuje, to dodam, że zyski z Twojej grupy wędrują również do Twojej kieszeni. Wyobraź sobie, że wypoczywasz ze swoją rodziną w przepięknym miejscu na ziemi. Korzystacie z uroków natury, różnego rodzaju rozrywek i atrakcji. W tym samym czasie Twój portfel zasilany jest z przepływu pieniężnego (dochodu pasywnego) wygenerowanego dzięki Network Marketingu. To właśnie drugi powód dla którego skorzystałem z DasCoin.

Korzyści finansowe to jedna z podstawowych potrzeb człowieka, niezbędnych do funkcjonowania na ziemi. Jestem przeciwnikiem podejścia, że pieniądze są najważniejsze, ale jednocześnie wiem, że to właśnie one ułatwiają osiągać cele, realizować marzenia i polepszać swoje dotychczasowe życie. Ktoś kiedyś powiedział mi, że najważniejsza jest miłość. Tak, ta wartość jest jedną z najwyżej położonych wartości również w moim życiu. Tyle tylko, że miłość nie zapewni Tobie pożywienia, dachu nad głową czy bezpieczeństwa dla naszych bliskich. Jeśli mi nie wierzysz, spróbuj zdeponować trochę miłości w banku. Jestem ciekaw, co się stanie w momencie podjęcia próby…?

beforeafter

REKOMENDACJE AUTORYTETÓW

W tym miejscu załączam dla Ciebie materiały, zawierające wypowiedzi o projekcie kryptowalut oraz Network Marketingu, którym obecnie się zajmujemy. Co najważniejsze, są to wypowiedzi osób, które są znane praktycznie każdemu i które odniosły spektakularny sukces na świecie m.in. Warren Buffett, Bill Gates czy Donald Trump. Ich ogromna wiedza i doświadczenie, zmniejszają ryzyko inwestycji i utwierdzają nas w przekonaniu, że jesteśmy w dobrym miejscu i w odpowiednim czasie.

PODSUMOWANIE

DasCoin to globalny i przyszłościowy projekt, o wielkim potencjale i możliwościach finansowych, które możesz zapewnić sobie i swoim najbliższym. Mamy wspaniałą drużynę, której celem jest pomoc w dokładaniu cegiełki do sukcesu każdego z nas. Pamiętając o historii, warto wyciągać mądre wnioski. Teraz jest odpowiedni czas, który musisz wykorzystać na wykreowanie przyszłości o której zawsze marzyłeś.

W celu podjęcia współpracy, zapoznaj się z podzakładkami "INWESTOR" oraz "PARTNER BIZNESOWY" w zakładce "WSPÓŁPRACA". Jeśli masz pytania, zajrzyj do zakładki "KONTAKT I WSPARCIE".

Pamiętaj, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem i należy brać pod uwagę każdą ewentualność. Nie namawiam Cię do lekkomyślnych decyzji związanych z braniem pożyczki czy wydawania pieniędzy, których fizycznie nie masz. Zachęcam Cię natomiast, abyś ciągle się rozwijał w dziedzinie inwestycji. Ja wybrałem rozwój poprzez: czytanie książek, słuchanie audiobooków, uczęszczanie na szkolenia i seminaria oraz rozmowy z doświadczonymi i kompetentnymi osobami. Sam jestem człowiekiem i potrzebuję pewności w tym, co robię.

Nazywam się Mateusz Drozdowski i zajmuję się Network Marketingiem. Moją pasją są inwestycje finansowe, głównie oparte na technologiach informatycznych. Od szesnastego roku życia szlifuję swój warsztat rzemieślniczy, opierający się na kompetencjach sprzedażowych i informatycznych, ale przede wszystkim mający fundament w zaufaniu do ludzi. Stawiam nacisk na partnerstwo, bo jestem przekonany, że w pojedynkę człowiek nic nie zdziała. Liczy się drużyna. Zachęcam, żebyś do niej dołączył i zaczął osiągać szczyty własnych możliwości.

Całość zakończę słowami, które towarzyszą mi przez całe życie: "Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia będąc sterowanym przez innych. Nie pozwól żeby hałas cudzych opinii zagłuszył Twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną".

UDOSTĘPNIJ TĘ STRONĘ NA: